PS4 sahipleri 13-16 Şubat tarihleri arasında PlayStation Plus’a ücretsiz erişebilecek

PS-Plus-logo-110215

Sony, PlayStation Plus’a daha çok kullanıcı çekmek için farklı tanıtım yöntemleri uygulamayı sürdürüyor. Şirket bu amaç doğrultusunda tüm PlayStation 4 sahiplerine 13 Şubat 2015 saat 08:00 ile 16 Şubat 2015 saat 08:00 arasında PlayStation Plus’a ücretsiz erişim hakkı sunacak.

PlayStation 4 sahiplerinin haftasonunu şenlendirecek bu haktan faydalanmak içinse herhangi bir kayıt veya ödeme işlemi yapmak gerekmiyor. Destiny, Grand Theft Auto V, FIFA 15 veya Far Cry 4 gibi oyunlarda kendilerine güvenen PS4 sahipleri, PlayStation Plus erişimi sayesinde aradıkları rekabet ortamını bulabilecekler. Ücretsiz Çevrim İçi Çok Oyunculu Oyun deneyimine ek olarak, Oyunu Paylaş özelliği de PlayStation Plus erişimi sırasında test edilebilecek. Oyuncular geçmekte zorlandıkları bir yeri geçmek için arkadaşlarından yardım alabilecek veya arkadaşları oyuna sahip olmasa bile onları Çok Oyunculu Oyun deneyimine çağırabilecekler.

Sony, PlayStation Plus abonelerine her ay üyelikleri süresince oynayabilecekleri iki PS4, PS3 ve PS Vita oyunu indirme imkanı sunuyor. PlayStation Plus’ın aylık abonelik bedeli ise 19,99 TL. Tasarruf etmek isteyenler ise 44,99 TL karşılığında üç aylık veya 149,99 TL karşılığı yıllık abonelik fırsatlarından faydalanabiliyor.

İLGİLİ HABERLER