Eğlence

PlayStation 2022 özetiyle oyunculara geride kalmak üzere olan yılı hatırlatıyor

playstation 2022 wrap-up
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

PlayStation 2022 Wrap-Up adını verdiği yıl özetini konsol sahipleriyle buluşturmaya başladı. Söz konusu özet hem oyuncuların kişisel deneyimlerine dair bazı bilgiler veriyor hem de PlayStation topluluğunun genelinin yıl boyunca yaptıklarına ışık tutuyor.

Özet dört bölümden oluşuyor. Bu bölümler toplam oyun süresi, en çok oynanan oyunlar, kazanılan ödüller ve PlayStation Plus olarak sıralanıyor. Her bölümde kullanıcılar hem kendi istatistiklerini hem de topluluk istatistiklerini görüyor.

Bu özette yılın en popüler PlayStation oyunları konusunda fikir edinmek mümkün oluyor. Söz konusu oyunlar arasında Horizon Forbidden West ve God of War Ragnarök de yer alıyor. Özet, PlayStation sahiplerinin Stray oynarken kediyi 1 milyar kez miyavlattığını ve kediye 12 milyon şeyi parçalattığını da gösteriyor.

PlayStation 2022 Wrap-Up sosyal medyadan paylaşılabiliyor

Kullanıcılara sosyal medya hesaplarında paylaşabilecekleri bir özet kartı da sunuluyor. Bu özet kartında yıl boyunca oyun oynanılan toplam süre, oynanan oyun sayısı, kazanılan ödüller ve oynanan PlayStation Plus oyunları gösteriliyor.

PlayStation 2022 Wrap-Up sayfasına buradan erişilebiliyor. Bunun için bir PSN hesabına sahip olmak, 18 yaşından büyük olmak ve PS4 ya da PS5’te 10 saatten fazla oyun oynamış olmak gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER