Planet Earth 2 Snapchat üzerinden izlenebilecek

google news abone ol

planet earth 2 snapchatPlanet Earth 2 Snapchat üzerinden de belgesel meraklılarıyla buluşacak. Snap ve BBC arasındaki anlaşma çerçevesinde belgeselin altı özel bölümü popüler sosyal ağda gösterilecek. Snapchat üzerinden yayınlanacak bölümlerde, televizyondaki bölümlerde görülmeyen sahneler de yer alacak.

Planet Earth 2, ilk olarak geçtiğimiz yılın sonlarında BBC’de gösterilmişti. Belgesel, 18 Şubattan itibaren BBC’nin ABD kanalında yayınlanmaya başlayacak. Snapchat’teki ilk bölüm ise 17 Şubatta izleyicilerle buluşacak.

Belgeselin Snapchat’te yayınlanacak bölümlerinde de, TV bölümlerinde olduğu gibi, Adalar, Dağlar, Ormanlar, Çöller, Çayırlar ve Şehirler konu olarak işlenecek. Ancak söz konusu bölümlerin seslendirmesini Sir David Attenborough yerine oyuncu Sophie Okonedo yapacak. Tahmin edilebileceği üzere, bu bölümlerde 4K çözünürlük desteği de bulunmayacak. Ancak 3D ses kalitesi sunulacak.

Planet Earth 2 Snapchat bölümlerine Snapcode ile abone olunabilecek

Planet Earth 2’nin Snapchat üzerinde yayınlanacak bölümleri 4 ila 6 dakika uzunluğunda olacak. Bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Belgesele Snapchat’in Discover sekmesinde BuzzFeed, NBC ve Daily Mail gibi kuruluşların haberlerinin yanından erişilebilecek. Belgeselin bölümlerine Snapchat’in Snapcode sistemiyle abone olunabilecek.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR