Teknoblog Mobil Piyasada iPhone 3GS bulmak problem

Piyasada iPhone 3GS bulmak problem

PAYLAŞIN

teknoblog-iphone-3gs (300 x 225)iPhone 3GS yaklaşık bir buçuk ay önce Türkiye’de satışa sunuldu. Ancak bu telefonu Turkcell ya da Vodafone bayilerinde bulmak o kadar kolay değil. Ellerindeki 3G stoğunu bitirmeyi planlayan operatörler, anlaşılan 3GS’i başlangıçta sınırlı sayıda sipariş etmişler.

Bu hafta içinde İstanbul’da Palladium, İstinye Park ve Meydan AVM gibi işlek yerlerdeki Turkcell bayilerine iPhone 3GS’i sorduk ve ellerinde bulunmadığı cevabını aldık. Vodafone’da da durum farklı değil. CepLab.com sitesi editörleri bu olaya el atmışlar ve İstanbul’da iPhone 3GS’in nerede bulunabileceğini araştırmışlar. Yazı geçen Pazar günü yazıldığını hatırlatalım, ancak tablonun geneli pek değişmiş sayılmaz. Aslında operatörlerin yurtdışındaki yöntemi izlemeleri daha akılcı olur: Eski 3G modellerinin fiyatında indirim yapın, stoklar rahatlıkla eriyecektir. Çünkü özelliklerini önemsemeyen, sırf iPhone sahibi olmak isteyen birçok müşteri bulunuyor. Özellikle 3GS isteyenler için talebi karşılayacak miktarda stokta mal tutularak şu ankinden daha fazla gelir elde edilebilir. iPhone 3GS bekleyenler, umarız sabrınızın ve arayışlarınızın sonunda mutlu sona ulaşırsınız. Yazının devamındaki Ceplab bağlantısına da göz atmayı ihmal etmeyin.

İlgili – Ceplab

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
AirPods'un kasası bir iPhone standı olabilir

1 YORUM

  1. vallah biz 7 kişi alacaktık bekledik bekledik kvk turkcell hiç biri geliş tarihi hakkında kesin bi tarih veremiyor bizde başka başka telefonlar almaya karar verdin zatençok agrızalımışlar yurt dışında 200 dolar bide onların nazınımı cekicem

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz