Eğlence

Pioneer DVR-LX61 ile hiçbir programı kaçırmayın

pioneer-dvr-lx61

Pioneer’ın yeni DVD kaydedicisi DVR-LX61 ile artık hiçbir televizyon programını kaçırmayacaksınız. DVR-LX61 tüm özellikleri ile kontrolü tamamen size bırakıyor. Bununla birlikte kullanım kolaylığından da ödün vermiyor.

Home Media Gallery 3 tuşları ile kaydettiğiniz herşeye hızlıca erişebileceğiniz DVR-LX61 ile ister DivX filmleri, ister fotoğraf veya müzik dosyalarını, televizyonunuz ya da müzik sisteminizden izleyebilir, görüntüleyebilir, ya da dinleyebilirsiniz. Müzik CD?leri CD ile ilgili bilgilerle birlikte bir düğmeye basarak Gracenote veritabanından sabit sürücüde saklanabiliyor. HDMI çıkışına sahip olan DVR-LX61 DVD’lerin çıkış kalitesini 1080p seviyesine kadar yükseltebiliyor. 250 GB kapasitesi ile 711 saat kayıt yapabiliyor. USB veya Ethernet bağlantısı sayesinde kaydettiğiniz medyaları başka ortamlarda da saklayabilirsiniz. Pioneer DVR-LX61 tavsiye edilen 1699 TL’lik fiyatıyla şu anda piyasada. Ayrıntıları yazının devamındaki basın bülteninde bulabilirsiniz.

Pioneer DVD Kaydedici DVR-LX61 ile Artık Hiçbir Televizyon Program Kaçırılmayacak

30.03.2009 İSTANBUL

SIRKETHABERLERI.COM – Gerçek anlamda rahat bir kayıt kontrolün elinizde olmasına bağlıdır. Pioneer DVR-LX61 tüm özellikleri ile kontrolü tamamen size bırakıyor. ?Elektronik program kılavuzu?, televizyon programına göz atarak programları zamana ya da kategoriye göre sınıflandırmanızı sağlıyor. DVR-LX61 sevdiğiniz programları kaydederek sonrasında izlemek ve kaydetmek istediğiniz programı seçebilmenize olanak tanıyor.

DVR-LX61 kontrolü size bırakırken kullanım kolaylığından ödün vermiyor. Home Media Gallery 3 tuşları kaydettiğiniz her şeye hızlı erişim imkanı sunuyor. İster Divx filmleri, ister fotoğraf veya müzik dosyaları olsun, televizyonunuz veya müzik sisteminizden istediğiniz deneyimi yaşamak için tek düğmeye basmanız yeterli. Aynı zamanda bir PictBridge uyumlu yazıcı ile JPEG fotoğrafları, kaydediciye bağlanmış bir sabit sürücü veya dijital kameradan doğrudan yazdırabilirsiniz.

Daha kısa zamanda daha fazla müzik
CD?den olağanüstü kalitede hem müzik dinlemek hem de kaydetmek isteyenler DVR-LX61?in ?Dijital Müzik Kutusu? özelliğine hayran kalacaklar. Müzik CD?leri CD ile ilgili bilgilerle birlikte bir düğmeye basarak Gracenote veritabanından sabit sürücüde saklanabilir. Bütün bunlar ayrıcaklı hızlarda gerçekleşir ?tam olarak gerçek zamanlı işlemin 16 katı- hızla. Slayt gösterinizi büyüleyici bir sova mı dönüştürmek istiyorsunuz? Bunun için sadece JPEG resimlerinize eşlik etmesini istediğiniz en sevdiğiniz müzik dosyalarını fon olarak yerleştirmeniz yeterli olacak.

Görüntü netliğinde yeni zirvelere ulaşın
Bütün Pioneer HDD/DVD kaydediciler, herhangi bir kalite kaybı olmadan sinyal aktarımı sağlayan bir HDMI çıkış terminaline sahip olup görüntü kalitesini 1080p çözünürlüğe kadar da yükseltebilmektedirler. DVR-LX61 250 GB kapasitesi ile 711 saat kayıt yapabiliyor.

Hangi deneyimi yaşamak isterseniz isteyin, hepsi burada
Sabit sürücüye sayısız film yükleyin, bütün DVD?leri oyanıtn, yüksek hızda CD sıkıştırın, fon müzikli slayt gösterileri yaratın, tek bir DL-DVD-R ile 24 saate kadar kayıt yapın? Kısacası Pioneer DVR-LX61?in olağanüstü güçlü medya merkezleri vardır.

Bilgisayarınızın tüm alanlarına erişin
Bilgisayarınızdan DivX filmleri, JPEG fotoğrafları veya müzik dosyalarını kaydedici ile kaydetmek çok kolay; tüm kaydedicilerde USB bağlantısı, ethernet girişi bulunuyor.

Ürün fiyat bilgisi: 1699 TL

İLGİLİ HABERLER