Philips 8601 UHD TV eşsiz ses deneyimini Ambilght ve Android TV ile birleştiriyor

philips-8601-uhd-tv-040915-1

TP Vision, IFA 2015 kapsamında yeni Philips 8601 UHD TV serisini görücüye çıkardı. Android TV işletim sistemiyle birlikte gelen Philips 8601 serisi televizyonları için 55 inç ve 65 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneği sunuluyor.

Philips 8601 UHD TV serisi ince kasalarında son derece güçlü bir ses deneyimi sunma hedefiyle yola çıkıyor. Tasarım ekibinin toplamda 50W çıkış gücüne sahip 18 hoparlörlü sistemi ince kasaya yerleştirmeyi başarmış olması alkışı hak ediyor.

Mikro sürücülerin dahil edildiği, setin sağ ve sol taraflarında uzanan 17 mm. genişliğindeki iki hoparlörü çıkartmak ve opsiyonel olarak TV setinin yanında bulunan standlara takmak mümkün. Böylelikle sesin mekanın daha iyi yayılmasının da önü açılıyor.

Philips’in Ambilght teknolojisini de barındıran Philips 8601 UHD TV serisi, ekrandaki içerikle uyumlu bir ışık hüzmesini setin dört tarafından arkada bulunan duvara yansıtıyor. Ambilgiht teknolojisi sayesinde Philips 8601 UHD TV’lerin sarmalayıcı bir izleme deneyimi oluşturması kolaylaşıyor.

philips-8601-uhd-tv-040915-2

Philips 8601 UHD TV, gelişmiş DNR özelliği sayesinde iyi kalitedeki kaynakları optimize ediyor ve en üst düzeyde netlik ve detayı elde etmek mümkün hâle geliyor. Android TV işletim sistemli Philips 8601 UHD TV’ler, böylelikle Google Play Store’daki TV odaklı tüm içeriklere erişim imkanı sunuyor. 16 çekirdekli işlem gücü ve QWERTY/AZERTY klavye, swipe pad ve ses tanıma teknolojisine sahip gelişmiş uzaktan kumanda sayesinde Philips 8601 UHD TV’yi zahmetsizce kontrol etmek ve menülerinde kolayca gezinmek mümkün oluyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...

Turkcell’in BiP ve diğer dijital servislerinde veri gizliliği ve güvenliğine bakışı

Turkcell, Türkiye'deki kullanıcılara ve onların internet üzerinde gerçekleştirdikleri aktivitelere ait olan verilerin ülke sınırları içinde muhafaza edilmesi konusuna büyük önem veriyor. Yöneticilerinin bu konuya...

Görüntülü konuşma için en iyi uygulamalar

Yeni koronavirüs salgını görüntülü konuşma uygulamalarını hayatımızın en önemli parçalarından biri hâline getirdi. Hem işte hem de özel hayatta, bilgisayardan veya mobil cihazlardan gerçekleştirdiğimiz...