Periscope canlı yayınını GoPro aksiyon kamerasıyla yapabilirsiniz

periscope gopro

Periscope çok yakında aksiyon kokan canlı yayın videolarının yeni mekanı olabilir. GoPro HERO4 Black veya Silver aksiyon kameralarının doğrudan Periscope canlı yayını yapabilme yeteneği kazanması buna imkan tanıyacak.

iPhone sahipleri için, Periscope uygulaması bağlanmış bir GoPro kamerayı algılayacak ve telefon kamerası yerine aksiyon kamerasıyla canlı yayın yapma seçeneğini sunacak.

Arzu eden kullanıcılar canlı yayın sırasında telefonun arka kamerası ve GoPro arasında geçiş yapabilecek. Yeni bir kilit ekranı düğmesi sayesinde yayın sırasında iPhone’un ekranını kapatmak da mümkün oluyor.

Canlı yayın sırasında GoPro içindeki SD karta da kayıt yapılabilecek. Böylelikle yapılan canlı yayının bir kaydı da alınmış olacak.

Periscope GoPro entegrasyonu şu an için sadece iPhone için geçerli. Periscope’un şu an için bu desteği Android’e getirmek gibi bir planı yok görünüyor. İzleyiciler GoPro ile yapılan canlı yayınları herhangi bir cihazdan izleyebilirler.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...