Periscope Evan Hansen’i genel yayın yönetmenliği görevine getirdi

periscope evan hansenCanlı yayın uygulaması Periscope, en iyi içeriklerini ön plana çıkarmak adına Evan Hansen’i genel yayın yönetmenliği görevine getirdi. Üç yıl öncesine kadar Wired’ın internet sitesinde editörlük yapan Hansen, sonrasında Medium’da genel yayın yönetmenliğine benzer bir görev üstlenmişti. CNNMoney’ye konuşan Hansen, Periscope’ta pek çok kişinin görmeyi isteyeceği en ilginç içerikleri ön plana çıkarmaya çalışacağını dile getirdi.

Facebook’un canlı yayın özelliğiyle baş etmek için Periscope’un ve Evan Hansen’in sadece en iyi içerikleri ön plana çıkarmaktan daha fazlasını yapması gerekiyor gibi gözüküyor. Facebook canlı yayın özelliğini uygulamanın merkezine yerleştirirken, daha büyük kitlelere erişim vaadiyle hem yayın kuruluşlarını hem de ünlü isimleri baştan çıkarmaya çalışıyor. Facebook videolarının yayından sonra da sürekli erişilebilir olması, yayından sonra sadece 24 saat erişilebilen Periscope videolarına karşın avantaj sağlıyor. Her şeyin canlı yayında viral hâle gelmediğini unutmamak gerekiyor.

Periscope Evan Hansen ile önümüzdeki dönemde gireceği zorlu rekabette en etkileyici içeriklerini ön plana çıkararak kendisine avantaj sağlamaya çalışacak. Yeni görevinde yayınları seçmekten daha fazlasını yapacağının ipuçlarını veren Hansen, gelişim için fazlasıyla alanının olduğu yeni bir bölgeye girdiğini belirtti. Periscope’un çiçeği burununda genel yayın yönetmeni, şu an için yeni görevine dair daha fazla detay paylaşmaktan kaçındı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...