Periscope canlı yayınlarını bundan böyle web tarayıcısıyla tekrar izleyebilirsiniz

periscope-logo-mavi-240615

Bu yılın başlarından itibaren çoğu Twitter kullanıcısının zaman akışlarında canlı yayın tweet’lerini sıklıkla görmeye başladık, ancak ortak şikayet bunların canlı yayın bitişinden sonra izlenmesinin kolay olmamasıydı.

Periscope biten canlı yayınların yeniden oynatılmasına bir canlı yayının sonrasında 24 saat boyunca izin veriyordu, ancak yeniden oynatmalar sadece Android ve iOS uygulamaları üzerinden yapılabiliyordu.

Bu durum bugün itibarıyla değişti, bir Periscope bağlantısına tıkladığınızda ve sayfa internet tarayıcınızda açıldığında, burada yer alan oynat butonuna basarak yayını tekrar izleyebilirsiniz.

Periscope giderek daha fazla medya ve eğlence kişisi ve kuruluşu tarafından kullanılıyor ve bu servis onları destekleyecek yeni özellikleri hızlı şekilde sunuyor. Bundan sonraki adımın Teknoblog gibi web sitelerine canlı yayınları kendi sayfalarına eklemek ve yeniden oynatmalarda 24 saatlik süre sınırını kaldırmak olduğunu söyleyebiliriz. Umarız bu iki yenilik çok yakın zamanda gelir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NASA’nın Mars helikopteri ilk test uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi

NASA, Ingenuity adını taşıyan helikopteriyle Mars üzerinde ilk test uçuşunu gerçekleştirdi. Yerden 3 metre yükselen küçük hava aracı, 40 saniye boyunca havada kaldı. Böylelikle...

Tesla Autopilot kontrolünde kaza yaptı, iki kişi hayatını kaybetti

Tesla Autopilot teknolojisinin güvenilirliğiyle ilgili sorular yaşanan son kazanın ardından yine arttı. 2019 çıkışlı bir Model S, ABD'nin Houston şehrinin kuzeyinde ağaca çarptı. Kaza...