PayPal kripto para hizmetini İngiltere’de faaliyete geçirdi

PayPal kripto para alım-satım ve saklama hizmetini ABD’den yaklaşık bir yıl sonra İngiltere’de de faaliyete geçirdi. Şirketten yapılan açıklamada, İngiltere’de yaşayan kullanıcıların PayPal hesapları üzerinden Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash satın alabileceği belirtildi.

Buna ek olarak, PayPal’ın mobil uygulamaları üzerinden kripto para fiyatları gerçek zamanlı olarak takip edilebilecek. Kripto para birimleriyle ilgili fırsatlar ve riskler konusunda da kullanıcılar bilgilendirilecek.

PayPal ABD’de söz konusu hizmeti sunmaya 2020’nin kasım ayında başlamıştı. O günden beri PayPal kullanıcıları ABD’de kripto parayla ödeme de yapabiliyor.

İngiltere’deki kullanıcılar PayPal ile İngiltere’de 1 pound değerinde bile kripto para alımı yapabilecek. Parayı hesapta tutmak için bir ücret alınmayacak. Ancak alım ve satımlarda işlem ve tahvil ücreti alınacak. Maksimum işlem limitinin ne kadar olduğu konusunda ise bilgi verilmedi.

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...