Outlook iOS uygulamasına iPad Split View ve rahatsız etme özellikleri geliyor

Microsoft Outlook iOS uygulaması için ilerleyen haftalarda bazı yararlı güncellemeler çıkarmayı planlıyor. Eğer bir iPad kullanıcısıysanız, Outlook Split View desteği sunmaya başlıyor. Bu sayede e-posta listesini takviminizin yanında açabileceksiniz.

Sürükle ve bırak desteği de yolda olan özellikler arasında bulunuyor. Bu sayede bir internet tarayıcı penceresinden bağlantıları veya metni Outlook’ta oluşturmakta olduğunuz yeni e-posta iletisine taşıyabilirsiniz.

iPad için yapılan eklemelerin yanında, Outlook iOS uygulaması en sonunda Rahatsız Etme özelliğini kazanıyor. Bu özellik uzun zamandır Android’de bulunuyordu. iOS’e gelişiyle birlikte iş saatlerini veya günlerini özelleştirme imkanı da sunulacak. Rahatsız Etme e-posta bildirimlerini belirlenen zamanlarda sessize alacak ya da “Yarına Kadar” benzeri bir seçeneği tercih ederek gecenin bir vakti gelen e-posta iletilerini sabaha kadar erteleme imkanına sahip olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy Z Fold 3 için S Pen teknolojisini değiştirebilir

Ayrıca Outlook iOS uygulamasına LinkedIn entegrasyonu da geliyor. Bir hesabı bağlayabilir ve Outlook içindeki kişi kartlarınızla uyuşan kişileri görebilirsiniz. Bu sayede e-posta kişi defteri içinde bulunan, kurum dışında veya Microsoft hesabının dışında kalan kişilerin eksik profil resimlerini de tamamlayabilirsiniz.

outlook ios linkedin

Son yenilik de özellikle Outlook mobil uygulamasını kullanarak e-posta organizasyonunu sıklıkla yapanların hoşuna gidecektir. Microsoft, belirli e-posta iletilerini özel klasörlere taşıyan Outlook iOS kullanıcıları için klasör tavsiyeleri sunacak. Eğer belli bir kişiden mesajları sürekli bir klasöre taşıyorsanız, bir süre sonra Outlook’un bir adım ileri giderek size klasörü önerdiğini göreceksiniz.

Sözünü ettiğimiz bu yenilikler önümüzdeki haftalarda sunulacak. Microsoft, gelecek hafta düzenleyeceği Ignite konferansında da Outlook iOS ve Android uygulamalarına getirmeyi planladığı bir sonraki yeniliklerin ön gösterimini yapacak. Ayrıca Ignite, Outlook Mac uygulaması için planlanan bazı güncellemeleri de göreceğimiz bir ortam olacak. Bir oturumda, güncellenmiş kullanıcı deneyiminin ilk kullanıcılara gösterileceği belirtiliyor. Bir başka oturum ise Outlook Windows sürümündeki yeniliklere odaklanıyor.

Teknoblog Mobil Uygulamalar

Güncel teknoloji haberleri Teknoblog iPhone ve Android uygulamalarıyla her an elinizin altında.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sony’den PS5 için PlayStation Plus Collection detayları

Sony, yayınladığı yeni bir blog yazısında PlayStation Plus Collection'ın nasıl çalışacağıyla ilgili daha fazla detay paylaştı. Bu servis 12 Kasım tarihinden itibaren yurt dışında,...

Apple Clips video uygulamasına dikey video desteği geldi

Apple Clips video uygulaması en sonunda çok talep edilen bir özelliğe kavuştu. Bugün yayınlanan 3.0 güncellemesiyle birlikte, Clips 16:9, 4:3 ve kare formatlarında çekim...

Oppo Reno 4 Pro İncelemesi

Oppo Reno 4 Pro inceleme yazısında ve videosunda Türkiye'de satışa çıkan yeni Android telefon ile ilgili yorumlar, özellikler yer alıyor.

Oppo Reno 4 Pro İncelemesi

Oppo Reno 4 Pro inceleme yazısında ve videosunda Türkiye'de satışa çıkan yeni Android telefon ile ilgili yorumlar, özellikler yer alıyor.

Realme Watch İncelemesi

Akıllı saat pazarı son yıllarda istikrarlı biçimde büyümeye devam ediyor. Artık hemen hemen her akıllı telefon üreticisinin ürün portföyünde bir akıllı saat de mevcut....

TV+ Ready İncelemesi

Teknolojinin gelişmesi TV izleme alışkanlıklarını da değiştirmeye başladı. Birçok evde TV hâlâ çanak antenlere bağlı uydu alıcıları ile izlense de, geniş bant internetin yaygınlaşmasıyla...

Oppo Reno 4 Lite İncelemesi

Oppo akıllı telefon pazarının son dönemlerdeki en hareketli oyuncularından biri durumunda. Portföyüne düzenli olarak yeni cihazlarla genişleten şirket, özellikle Reno serisinde üst segment ve...

Bilgilendirici ve kaliteli teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun