Oral-B iO10 elektrikli diş fırçası akıllı araçlarla geliyor

google news abone ol

Oral-B iO4, iOS5 ve iO10 adını taşıyan yeni elektrikli diş fırçalarını CES 2022’de gözler önüne çıkardı. iO10 yeni modellerin en gelişmiş üyesi olarak göze çarpıyor. Oral-B’den verilen bilgiye göre, iO10 diş fırçalama koçu ve zamanlayıcı gibi özellikleriyle ağız sağlığını daha iyi takip ve kontrol etmeyi sağlıyor.

Oral-B’nin iO elektrikli diş fırçası serisi, akıllı özellikleriyle şirketin standart elektrikli diş fırçasıyla ayrılıyor. Yeni diş fırçalarından iO10, Oral-B’nin iOSense teknolojisini iO Charger şarj ünitesiyle destekliyor.

Oral-B’den verilen bilgiye göre, iOCharger fırçalama basıncı, süresi ve alanıyla ilgili olarak gerçek zamanlı “koçluk” yapıyor. Bu sayede diş fırçalarken akıllı telefonu banyoya taşımaya gerek kalmadığı belirtilirken, şarj aletinin zamanlayıcısıyla iki dakikalık diş fırçalama süresinin tamamlandığından emin olunuyor. iOCharger aynı zamanda saat işlevi görüyor.

Oral-B iO10 elektrikli diş fırçası akıllı araçlarla geliyorFırçalama verisi, Oral-B’nin mobil uygulamasına aktarılıyor. Böylelikle kullanıcılar fırçalama alışkanlıklarına dair bilgilleri görebiliyor. iO10’da kişiselleştirilmiş fırçalama deneyiminin parçası olarak yedi farklı temizlik modu da kullanıcılara sunuluyor.

Oral-B iO10 elektrikli diş fırçası akıllı araçlarla geliyorOral-B iO10 ile birlikte iO4 ve iO5 diş fırçalarını da duyurdu. Her iki seçenekte de birden fazla fırçalama modu, diş fırçasının şarj durumunu gösteren bir LED ışığı ve iki dakikalık fırçalama süresinin tamamlandığını renkli ışıklarla göstermek gibi özellikler bulunuyor. Ancak sadece Oral-B iO5’te mobil uygulamayla eş zamanlama imkanı sunuluyor.

Oral-B iO10 için fiyat açıklamadı. Ancak diş fırçasına sahip olmak isteyenler için bir “VIP listesi” oluşturdu. iO4 ve iO5’in ise ABD’de 100 doların altında fiyatlarla satılacağı belirtildi.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Arcade’e aralık ayında Dead Cells+ gibi yeni oyunlar geliyor

Apple Arcade, oyun oynamayı seven iPhone, iPad, Mac veya Apple TV kullanıcıları için gerçekten iyi bir arşiv sunuyor. Üstelik Apple, abonelik tabanlı oyun kütüphanesine...

Tesla yıllar süren gecikmenin ardından ilk Semi teslimatını Pepsi’ye yaptı

Elon Musk, perşembe günü, Twitter'ın başına geçmesinen bu yana ilk kez bir Tesla lansman etkinliğinde görüldü. Milyarder iş insanı, ABD'nin Nevada eyaletindeki bir Tesla...

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

ÖNE ÇIKANLAR