Teknoloji

Oppo Reno 8 Pro’ya House of the Dragon dokunuşu

oppo reno 8 pro house of the dragon

Akıllı telefon üreticileri ve dizi-film yapımcıları sıklıkla güçlerini birleştiriyor. Bir dizi veya bir film için özel olarak tasarlanmış sınırlı sayıda üretilmiş bir telefon görmek artık olağan bir durum. Bu gruba son olarak yılın popüler dizisi House of the Dragon için hazırlanan Oppo Reno 8 Pro eklendi.

Tam adı “House of the Dragon Limited Edition Set” olan bu özel üretim Reno 8 Pro, House of Targaryen sembolleriyle bezenmiş. Telefonun kutusundan ejderha Balerion’dan alınan ilhamla tasarlanmış bir kılıf çıkıyor. Bu kılıfın üstünde Targaryen ailesini temsil eden altın renkli mührü görmek de mümkün oluyor.

Kutudan çıkan bir diğer şey ise altın ve siyah renkli ejderha şeklindeki telefon tutucusu. Telefonun SIM kart tepsisi çıkartma iğnesi bile küçük bir ejderha şeklinde. Bu özel Reno 8 Pro’nun kutusundan üstünde üç başlı ejderhanın göründüğü bir anahtarlık bile çıkıyor. Ejderha yumurtası ve Kral Viserys I’in ağzından yazılan bir mesaj da telefonu alanları bekliyor.

Bu özel sette kutudan çıkacak Oppo Reno 8 Pro’da House of the Dragon ile bir şeylerin bulunup bulunmayacağı konusunda şimdilik net bir bilgi verilmiş değil.

Oppo Reno 8 Pro House of the Dragon Limited Edition Set ilk etapta sadece Hindistan’da satılacak gibi görünüyor. Telefonun satışı Flipkart tarafından gerçekleştirilecek. Yakında ön siparişe çıkacak bu özel setin fiyatı konusunda henüz bilgi verilmiş değil. Ancak setin 24 Ekim itibarıyla satışa sunulması bekleniyor. Zira bu tarihte Hint Yeni Yılı olarak da tanımlanabilecek Divali bayramı da kutlanacak.

İLGİLİ HABERLER