Oppo Reno 6 Z tanıtım tarihi belli oldu

Oppo Reno 6 serisinin üyeleri geçtiğimiz mayıs ayında gözler önüne çıkmıştı. Aynı dönemde tanıtılması beklenen Oppo Reno 6 Z ise duyurulmamıştı. Reno 6 Z’nin duyurusu için beklenen işaret de geldi.

Reno 6 Z, Oppo’nun Tayland’daki internet sitesinde görüldü. Akıllı telefon için resmi duyurunun da 21 Temmuz’da yapılması bekleniyor. Dedikodular Reno 6 Z’nin büyük ölçüde Reno 6’ya benzeyeceğini, ancak arada bazı farkların olacağını gösteriyor.

Oppo Reno 6 Z’de ekranın yenileme hızının 60 Hz ile sınırlı kalması bekleniyor. Reno 6’daki Dimensity 900 işlemcinin yerini ise Dimensity 800U işlemcinin alacağı belirtiliyor.

Oppo Reno 6 Z, 30W şarj desteğiyle gelecek. Reno 6’da şarj hızı 65W seviyesinde. Akıllı telefonun tasarımının da Reno 6’yla aynı olması bekleniyor.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın