Oppo Reno 5 Pro Plus resmi belgelerde görüldü

Oppo Reno 5 Pro Plus 5G, önümüzdeki hafta resmiyet kazanacak. Orta segment ile amiral gemileri arasında konumlanacak olan telefonun Snapdragon 865 işlemci taşıyacağı daha önce sızıntılarda görülmüştü. Akıllı telefonun arkasında dört kameranın bulunacağı iddiasıysa Oppo’nun geçtiğimiz hafta yaptığı paylaşımla doğrulanmıştı.

Reno 5 Pro Plus 5G, resmi duyurusuna kısa bir süre kala TENAA’nın belgelerinde boy gösterdi. PDRM00 model numarasını taşıyan telefon, sızıntıların gösterdiği pek çok özelliğe sahip gibi görünüyor.

Snapdragon 865 işlemcinin varlığı doğrudan belirtilmese de, işlemci hızının 2.8 GHz olması Snapdragon 865’in varlığını kanıtlıyor. Zira sadece Snapdragon 865’te bu hızda çalışan bir çekirdek bulunuyor. RAM seçenekleri 8 ve 12 GB, dahili depolama alanı seçenekleri ise 128 ve 256 GB olarak sıralanıyor. Bu da dört farklı yapılandırma seçeneğinin önünü açıyor.

Akıllı telefonda 16, 50, 13 ve 2 megapiksel çözünürlüklü kameraların olduğu görülüyor. 50 megapiksel kameranın ana kamera olduğunu tahmin etmek çok zor değil. Telefonun 6.55 inç büyüklüğündeki Full HD+ çözünürlüklü ekranında ise 32 megapiksel çözünürlüklü ön kamera bulunuyor.

Oppo Reno 5 Pro Plus 5G, 2200 mAh kapasiteli iki pil hücresi taşıyor. Bu da toplam pil kapasitesinin 4400 mAh olduğu anlamına geliyor. Telefona dair diğer detayları öğrenmek için önümüzdeki haftayı beklemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iPhone 13 çentiği yüzde 25 oranında daha küçük olacak

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...