Oppo Reno 4 serisine yeni bir üye daha katılıyor

Yakında Türkiye’de de kullanıcılarla buluşacak olan Oppo Reno 4 serisine yeni bir üye daha katılıyor. Oppo’nun Endonezya ofisi tarafından yapılan paylaşımlar, Reno 4 F adını taşıyan yeni telefonun 12 Ekim’de tanıtılacağını gösteriyor.

Paylaşılan videolar, telefonun bazı önemli özelliklerini de gözler önüne seriyor. Öncelikle telefonun 7.48 mm. kalınlığındaki kasasıyla serinin diğer üyelerinden ince olması dikkat çekiyor. Mevcut Reno 4 serisi telefonların kalınlıkları 7.6 ila 7.7 mm. arasında değişiyor.

Reno 4 F’de Super AMOLED ekran ve dörtlü arka kamera sisteminin bulunacağı da şimdiden biliniyor. Yapay zekâ renkli portre modu da tanıtım videolarında öne çıkarılan özellikler arasında yer alıyor. Paylaşımlardan biri, bu özelliğin nasıl çalıştığını anlatıyor.

Oppo Endonezya’nın YouTube kanalında telefonla ilgili başka videolar da mevcut. Ancak bu videolar cihaza dair pek fazla somut bilgi vermiyor.

Videolara bakıldığında Oppo Reno 4 F’in şık bir cihaz izlenimi verdiği söylenebilir. Reno 4 ve Reno 4 Pro’dan farklı olarak arka kameraların kare şeklinde sıralanması, göze çarpan ilk noktalardan biri oluyor. Teknik bakımdan arada fark olup olmadığını görmek içinse 12 Ekim’i beklemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple Podcast'ler iOS 15 ile yeni özellikler kazanıyor

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Slack hikaye benzeri paylaşım özelliğini kullanıma sunuyor

Salesforce'un Slack'i satın alma süreci geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Popüler kurumsal iletişim platformu, yeni özelliklerini çatı şirketinin Dreamforce etkinliğinde duyurdu. Slack testlerine daha önce başladığı...

iOS 15 ve iPadOS 15 ile henüz çıkış yapmayan yeni özellikler

Apple'ın iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemeleri çıktı, ancak WWDC 2021'de duyurulan özelliklerin tümü bu yeni güncellemelerle birlikte ilk günden sunulmuyor. SharePlay, geliştirilmiş AirPods...

Netflix’ten Kenya’daki Android kullanıcıları için ücretsiz paket

Netflix, Kenya'da yaşayan Android telefon sahiplerine bazı içeriklerine ücret ödemeden erişme imkanı sunuyor. Bu doğrultuda kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Netflix'in ücretli abonelerinin izleyebildiği...