Oppo R7 20 Mayısta Oppo R7 Plus ile birlikte tanıtılacak

oppo-r7-sizinti-250415

Oppo daha önce çeşitli defalar sızan yeni akıllı telefonu R7’nin çıkışı için tarih verdi. Neredeyse sıfır çerçeveli ve süper ince profile sahip akıllı telefon 20 Mayıs tarihinde gösterilecek. Üstelik Oppo R7 Plus ile birlikte.

Çinli The Binary Trend’in haberine göre Oppo R7, R7 Plus ile birlikte 20 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Oppo R7’nin 4.85 mm. kalınlıklı gövdesiyle birlikte dünyanın en ince akıllı telefonu olma iddiasını taşıyor. Üstelik bu kadar ince gövdede kamera çıkıntısının bulunmayacak olması da önemli bir ayrıntı.

 

Oppo R7 Plus ise doğal olarak R7’nin daha büyük versiyonu olacak. Sızan diğer detaylara göre bu telefon daha büyük pile sahip olacak, bu da biraz daha kalın bir gövdeye sahip olabileceği anlamına geliyor. Mevcut Oppo R5’in 4.85 mm kalınlıklı gövdesinde 2000 mAh kapasiteli pil bulunuyor.

20 Mayısta tanıtılacak Oppo R7’de 4.7 inç 1080p ekran, 64-bit sekiz çekirdekli MediaTek MT6795 işlemci, 20.7 megapiksel kamera gibi başlıca özellikler bulunacak. 2.5D olarak nitelendirilen ekran camı kenardan kenara uzanıyor, böylelikle kenarlarda çerçeve yokmuş gibi bir izlenim veriyor.

20 Mayısta Oppo R7 ve R7 Plus ile ilgili daha fazla bilgi elde etmiş olacağız. Ancak bu telefonların yakın zamanda Türkiye’de resmi satışa sunulmasını beklememek yerinde bir hareket olacaktır gibi görünüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...

Turkcell’in BiP ve diğer dijital servislerinde veri gizliliği ve güvenliğine bakışı

Turkcell, Türkiye'deki kullanıcılara ve onların internet üzerinde gerçekleştirdikleri aktivitelere ait olan verilerin ülke sınırları içinde muhafaza edilmesi konusuna büyük önem veriyor. Yöneticilerinin bu konuya...

Görüntülü konuşma için en iyi uygulamalar

Yeni koronavirüs salgını görüntülü konuşma uygulamalarını hayatımızın en önemli parçalarından biri hâline getirdi. Hem işte hem de özel hayatta, bilgisayardan veya mobil cihazlardan gerçekleştirdiğimiz...