Oppo Pad tablet için 33W şarj desteği onayı

Find N isimli tabletini duyuran Oppo, henüz ilk tabletini tanıtabilmiş değil. Oppo Pad adını taşıması beklenen tablet için hazırlıklar devam ederken, Çin’de 3C sertifika kurulunun kayıtları telefona dair bir detayı gözler önüne seriyor.

Oppo’nun ilk tableti kayıtlarda OPD2101 model numarasıyla boy gösteriyor. Tablete ihtiyaç duyduğu enerjiyi veren pilin 33W şarj desteğine sahip olduğu görülüyor. Tabletin kutusundan şarj adaptörünün çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor. Oppo Pad’in “kuzeni” olarak tanımlanabilecek Realme Pad, şarj adaptörüyle birlikte geliyor.

Realme’nin tabletinde maksimum şarj hızı 18W seviyesinde. Oppo’nun tabletinin daha büyük ve daha güçlü olması bekleniyor. Konuşulan özellikler arasında Qualcomm Snapdragon 870 işlemci, 6 GB RAM, 256 GB depolama alanı, 2560 x 1600 piksel çözünürlüklü 11 inç ekran bulunuyor. Tablete ihtiyaç duyduğu enerjiyi 8080 mAh kapasiteli pilin vereceği belirtiliyor.

oppo padRealme Pad’de 2000 x 1200 piksel çözünürlüklü 10.4 inç ekran, Helio G80 işlemci ve 7100 mAh kapasiteli pil bulunuyor.

Tahminlere göre, Oppo Pad Çin’de 2000 yuan (4348 TL) karşılığında satışa sunulacak. Tabletin piyasaya ne zaman çıkacağı ise bilinmiyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun