Oppo Pad tablet için 33W şarj desteği onayı

google news abone ol

Find N isimli tabletini duyuran Oppo, henüz ilk tabletini tanıtabilmiş değil. Oppo Pad adını taşıması beklenen tablet için hazırlıklar devam ederken, Çin’de 3C sertifika kurulunun kayıtları telefona dair bir detayı gözler önüne seriyor.

Oppo’nun ilk tableti kayıtlarda OPD2101 model numarasıyla boy gösteriyor. Tablete ihtiyaç duyduğu enerjiyi veren pilin 33W şarj desteğine sahip olduğu görülüyor. Tabletin kutusundan şarj adaptörünün çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor. Oppo Pad’in “kuzeni” olarak tanımlanabilecek Realme Pad, şarj adaptörüyle birlikte geliyor.

Realme’nin tabletinde maksimum şarj hızı 18W seviyesinde. Oppo’nun tabletinin daha büyük ve daha güçlü olması bekleniyor. Konuşulan özellikler arasında Qualcomm Snapdragon 870 işlemci, 6 GB RAM, 256 GB depolama alanı, 2560 x 1600 piksel çözünürlüklü 11 inç ekran bulunuyor. Tablete ihtiyaç duyduğu enerjiyi 8080 mAh kapasiteli pilin vereceği belirtiliyor.

oppo padRealme Pad’de 2000 x 1200 piksel çözünürlüklü 10.4 inç ekran, Helio G80 işlemci ve 7100 mAh kapasiteli pil bulunuyor.

Tahminlere göre, Oppo Pad Çin’de 2000 yuan (4348 TL) karşılığında satışa sunulacak. Tabletin piyasaya ne zaman çıkacağı ise bilinmiyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

Avrupa Birliği’nden Twitter’a Dijital Servisler Yasası uyarısı

Avrupa Birliği Twitter'ı ve yeni sahibi Elon Musk'ı kurallarına uyulması konusunda uyardı. Avrupa Birliği'nin Dijital Servisler Yasası'ndan sorumlu komiseri Thierry Breton, mikro blog servisinin...

ÖNE ÇIKANLAR