Teknoloji

Yeni Oppo Find X6 Pro sızıntısı kameraya yakından bakmayı sağlıyor

oppo find x6 pro

Oppo Find X6 serisinin mart ayı içinde tanıtılması bekleniyor. Bu seride Find X6 ve Find X6 Pro’nun kullanıcıların karşısına çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Oppo Find X6 Pro geçtiğimiz ocak ayında sızan görsellerde beyaz ve yeşil renk seçenekleriyle görülmüştü. Bu sızıntılara şimdi de yeşil renk seçeneğinin arka panelini gösteren yeni bir fotoğraf eklendi.

Yeni sızıntı çift tonlu tasarıma sahip yuvarlak kamera modülünü daha yakından görmeyi sağlıyor. Bu modülün üst tarafının camdan yapılmış olması muhtemel görünüyor. Parlak kaplaması olan bu bölümde iki kamera, LED flaş ve Hasselblad logosu yer alıyor. Alt tarafta ise tek bir kamera ve “Powered by MariSilicon” yazısı bulunuyor.

Find X6 serisinin özellikleri konsunda Oppo’dan bir paylaşım gelmiş değil. Ancak geçmiş sızıntılar sayesinde bu konunda bir fikir edinmek mümkün olmuştu. Çin’de tanıtılacak olan X6 serisinin diğer pazarlarda piyasaya çıkıp çıkmayacağı da belirsizliğini koruyor.

oppo find x6 pro

Oppo Find X6 Pro sadece Çin’de satılabilir

Ünlü duyumcu Ice Universe’e göre, Oppo Find X6 Pro sadece Çin’de satılacak. Oppo bu telefonun selefi Find X5 Pro’yu başka ülkelerde de piyasaya çıkarmıştı. Söz konusu iddianın doğru olup olmadığını görmek için biraz daha sabretmek gerekiyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER