Oppo Find X3 Pro için hazırlanan tanıtım filmleri ortaya çıktı

Oppo Find X3 Pro yakında resmiyet kazanacak. Akıllı telefon 11 Mart’ta gözler önüne çıkacak. Tanıtıma doğru geri sayım devam ederken, Find X3 Pro’yla ilgili yeni bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Oppo’dan yapılan resmi paylaşıma göre, Find X3 Pro’da 10-bit renk motoru bulunacak. Standart Find X3’te de bu motorun kullanılması muhtemel olsa da, henüz bu doğrultuda bir açıklama gelmiş değil.

10-bit desteği, Find X3 Pro’yu Android ekosisteminde özel bir yere koyacak. 10-bit desteği sayesinde Find X3 Pro’nun ekranı DCI-P3 renk gamındaki renkleri daha pürüzsüz ve düzgün biçimde gösterebilecek ve yeniden üretebilecek.

Buna ek olarak, Find X3 Pro için hazırlanan iki tanıtım videosu, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı. Bu videolarda telefonu net biçimde görmek ve bazı kilit özelliklerini öğrenmek mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
AirPods 3 ve bir sonraki iPhone SE ile ilgili en son tahminler

Oppo Find X3 Pro kutusundan çıkacakları gösteren bir fotoğraf da internette dolaşıyor. Bu fotoğrafa göre, telefonun kutusunda cihazın yanı sıra kılıf, şarj adaptörü ve kulaklık bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
LG'nin yeni Tone Free FP5, FP8, FP9 kablosuz kulaklıkları ve dikkat çekici özellikleri

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...