Teknoloji

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık Oppo Enco Air 2 Türkiye’de

oppo enco air 2

Oppo, yepyeni gerçek kablosuz kulaklık modeli Enco Air 2’yi Türkiye pazarında tüketicilerle buluşturdu. Şirketin belirttiğine göre, birçok ses efekti özelliğinin yanında 13,4 mm kompozit titanize diyafram sürücülere sahip Oppo Enco Air 2, gerçek kablosuz kulaklıklarda yeni bir kalite standardı belirliyor.

Yeni kulak içi kulaklıklar, bir önceki modelden miras aldığı ikonik ve çok sevilen yarı saydam kutu kapağı tasarımını sürdürüyor. 24 saat uzun pil ömrü, Bluetooth 5.2 iletimi ile çift kulaklı düşük gecikme süresi, TÜV Rheinland sertifikalı yüksek performans ve düşük gecikme, akıllı kontroller ve daha fazlasıyla Oppo Enco Air 2, kullanıcıların kaliteli ses, büyüleyici estetik ve pratik kullanımla ilgili ihtiyaçlarını tamamen karşılayacak.

13.4 mm kompozit titanize diyafram sürücülere sahip Oppo Enco Air 2, kullanıcılara sürükleyici bir ses deneyimi yaşatmak için derin ve güçlü baslarla, kristal netliğinde orta sesler ve parlak tizler sunuyor. Kulaklıklarda ayrıca bas performansını daha da geliştirmek için Bas Güçlendirici bulunuyor. Bu kulaklıklar pop, rock veya elektronik türlerinde canlı bir konser keyfi yaşatmayı hedefliyor. Enco Air 2’nin, kullanıcılara son derece dengeli bir ses, Bas Güçlendirme ve Net Vokaller olmak üzere iki yeni Enco Live ses efekti sunduğu belirtiliyor.

  • oppo enco air 2

Oppo, Enco Air 2’nin yaratıcı ve benzersiz yarı saydam kutu kapağı tasarımının, kullanıcılarına dikkat çekmek üzere tasarlandığını söylüyor. Önceki modelde oldukça beğenilen yarı saydam kutu kapağı tasarımını sürdüren Oppo, şeffaf görünen şarj kutusu ile kulaklıklara canlılık ve bireysellik katıyor. Her biri yalnızca 3,5 gr hafifliğinde olan kulaklıkların kulak kanalı ve kulağın diğer yerlerine uyguladığı basınç, aşınma deneyleriyle test edildi. Sonuç: Yokmuş gibi hissedilen ultra hafif basıncın sağladığı mükemmel konfor… Oldukça hafif hissedilen kulak basıncı, kulak içi kulaklıkların gün boyu rahatça kullanılabileceği anlamına geliyor.

Oppo Enco Air 2 gerçek kablosuz kulaklıkla, şarj kutusu olmadan 4 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar müzik dinlenebiliyor. Oppo Enco Air 2, Bluetooth 5.2 İletimi ile Çift Kulaklı Düşük Gecikme Süresi sunuyor. Kullanıcılar, düşük gecikmeli moda geçmek için sadece kulaklığa üç kez dokunarak Oyun Modunu etkinleştirebiliyor. Oppo Enco Air 2’de TÜV Rheinland Yüksek Performans ve Düşük Gecikme Sertifikası da bulunuyor. Mobil oyunları oynarken veya dizi izlerken, Oppo Enco Air 2’nin sertifikalı düşük gecikmeli performansı, geleneksel kablolu kulaklıklarla aynı deneyimi yaşatıyor. 

Aramalardaki ses kalitesi konusunda Oppo Enco Air 2, Yapay Zeka Gürültü Önleme Özelliği ile donatıldı. Bu sayede, gürültülü bir ortamda olsanız bile karşı taraf sesinizi net bir şekilde duyabiliyor. Kulak içi kulaklıklar ayrıca, güncellenen akıllı dokunmatik kontrollere de sahip. Farklı dokunma süreleri, kullanıcılara çeşitli pratik kontroller sunuyor. Eller serbest kullanım rahatlığı kapsamında Oppo akıllı telefon kullanıcıları, Oppo Enco Air 2 ile uzaktan kamera kontrolü de yapabiliyor. 

Oppo Enco Air 2 Turkcell mağazalarında indirimli

Mavi ve beyaz renk seçeneklerine sahip kablosuz kulaklık modeli Oppo Enco Air 2’nin, Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.099 TL olarak belirlendi.

Bu arada Enco Air 2, Turkcell mağazalarında Sarı Günler kampanyasında indirimli fiyatlar üzerinden tüketiciyle buluşuyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek kampanya kapsamında tüketiciler taksitli ödemeyi seçtiklerinde ürüne indirimli fiyat üzerinden sahip olabiliyorlar. OPPO Enco Air 2 modeli kampanya bitimine kadar 12 aylık taksitli ödeme planında aylık 111,55 TL yerine 89 TL üzerinden tüketiciyle buluşuyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER