Teknoloji

OnePlus Nord Watch’un ekranı için yeni paylaşım

oneplus nord watch

OnePlus Nord Watch adını taşıyan yeni akıllı saatini gözler önüne çıkarmaya hazırlanıyor. Şirket resmi tanıtımdan önce akıllı saatiyle ilgili bilgiler vererek heyecanı artırmaya çalışıyor. Bu doğrultuda yapılan en yeni paylaşımlar, saatin ekranının önemli özelliklerine odaklanıyor.

1.78 inç büyüklüğündeki ekran 448 x 368 piksel çözünürlüğe sahip. AMOLED panelin maksimum parlaklık seviyesi ise 500 nite ulaşıyor. Böylelikle saatin ekranının güneş altında rahat şekilde görülebilmesi garanti altına alınıyor. Paylaşılan görsele bakıldığında ekranın kenarında dijital bir kurma kolu olduğu da görülüyor.

OnePlus yeni akıllı saatiyle ilgili düzenli şekilde paylaşım yapmaya devam edecek. Şirketin ayın 22’sinde neyi paylaşacağı tam olarak anlaşılamasa da, 24 Eylül’de ekranın yenileme hızı açıklanacak. 26 Eylül’de egzersiz modları ve 28 Eylül’de de kadın sağlığı takibiyle ilgili bilgiler verilecek. Bu paylaşımlar sona erdiğinde de saatin resmiyet kazanması bekleniyor.

OnePlus Nord Watch serisi altında dört farklı modelin piyasaya sürülebileceğine dair işaretler geçtiğimiz ay görülmüştü. Bunlardan bazılarının standart OnePlus Watch gibi yuvarlak ekranlı, bazılarının da yukarıdaki gibi kare ekranlı olabileceği belirtilmişti. 22 Eylül görselindeki halkaların bu dedikoduyla bir ilgisinin olup olmadığı çok yakında anlaşılacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER