OnePlus Nord N200 5G benchmark testinden geçti

OnePlus Nord N200 5G için doğrulama kısa süre önce gelmişti. Henüz resmiyet kazanmayan akıllı telefonla ilgili sızıntılar devam ediyor. Geekbench’in benchmark testinden geçen DE2117 model numaralı OnePlus cihazının Nord N200 5G olduğu düşünülüyor. Test sonucu, telefonun özellikleri konusunda fikir edinmeyi sağlıyor.

DE2117 kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkıyor. Akıllı telefonda 4 GB RAM’in olduğu görülüyor. İşlemci bölümünde ise altı 1.80 GHz ve iki tane de 2.04 GHz olduğu göze çarpıyor. Bu da işlemcinin Qualcomm Snapdragon 480 olduğu anlamına geliyor.

Geekbench’in benchmark testi sonucu başka detay barındırmıyor. Ancak daha önceki sızıntılar sayesinde telefona dair pek çok bilgiye ulaşmak mümkün hâle gelmişti.

OnePlus Nord N200 5G, yukarıda da belirttiğimiz gibi Snapdragon 480 ve 4 GB RAM ile gelecek. Telefonun dahili depolama alanı kapasitesi 64 GB olacak. Bu alanın üzerine microSD kart desteğiyle 256 GB daha eklenebilecek. Telefonun arkasında üçlü bir kamera sistemi yer alırken, 6.49 inç büyüklüğündeki ekran da 16 megapiksel ön kameraya ev sahipliği yapacak.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun