OnePlus Nord CE için tanıtım öncesinde bir sızıntı daha

OnePlus Nord CE yarın resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım için geri sayım devam ederken, telefonla ilgili sızıntılara da sürekli olarak yenileri ekleniyor. Bu sızıntıların en yenisi, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılan tanıtım materyalleri oldu.

Söz konusu materyaller, telefonun üç renk seçeneğini görmeyi mümkün kılıyor. Nord CE mavi, gümüş ve siyah renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Akıllı telefonun üç arka kamerası dikey bir şerit hâlinde yukarıdan aşağıya doğru sıralanırken, ön kamera da yine ekranın sol üst köşesindeki delikte yer alıyor.

Evan Blass’ın paylaşımları bununla sınırlı kalmıyor. Akıllı telefonun başlıca özelliklerini gösteren bir video da Blass tarafından Twitter’da paylaşıldı.

OnePlus Nord CE için tanıtım öncesinde bir sızıntı dahaOnePlus Nord CE, 90 Hz AMOLED ekranla gelecek. 30W kablolu şarj ve kulaklık jakı da doğrulanan özellikler arasında yer alıyor. Qualcomm Snapdragon 750G işlemciyle 5G desteğine kavuşan telefonda 64 megapiksel ana kameranın bulunacağı da biliniyor. 7.9 mm. kalınlığındaki telefonun 4500 mAh pille geleceği de doğrulanan özelliklerden biri oldu.