OnePlus Nord CE 2 Lite’ın tasarımı için ilk sızıntı

google news abone ol

OnePlus Nord CE 2 Lite hakkındaki ilk sızıntı, telefonun teknik özellikleri konusunda bilgi edinmeyi mümkün kılmıştı. 91Mobiles sitesi de akıllı telefona ait olduğu söylenen görselleri paylaştı.

Söz konusu görsellerin henüz telefonun final tasarımını yansıtmadığı belirtilirken, telefonun çıkışından önce küçük değişiklikler yapılabileceği ifade edildi. Paylaşılan görseller, telefonun ön kamerasının ekranın sol kısmındaki deliğe yerleştirileceğini gösteriyor. Arka kamera modülünün çıkıntılı tasarımı ve kenar tasarımı da paylaşımlarda görülenler arasında yer alıyor.

Telefonun parlak ve plastik arka panelini tamamlayan çerçevenin metal olduğu görülüyor. Sağ ve sol kenarlar yuvarlatılırken, alt ve üst kenarların düz olduğu göze çarpıyor. Telefonun parmak izi tarayıcısı güç butonuna entegre edilirken, 3.5 mm. kulaklık jakının bulunduğu da görülüyor. Bildirim kaydırıcısının bulunmaması da ayrıca dikkat çekiyor.

OnePlus Nord CE 2 Lite Nord ailesinin kutusundan Android 12 yüklü olarak çıkan ilk telefonu olacak. 64 megapiksel ana arka kamerayı 2 megapiksel çözünürlüklü iki kamera tamamlayacak. Ön kamera çözünürlüğünün ise 16 megapiksel olacağı söyleniyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR