OnePlus Nord CE 2 5G için işlemci doğrulaması

OnePlus Nord CE 2 5G, 17 Şubat’ta resmiyet kazanacak. Akıllı telefonda 65W şarj desteğinin bulunduğu daha önce şirket tarafından açıklanmıştı. OnePlus şimdi de telefonun işlemcisini duyurdu.

Nord CE 2 5G’nin kalbinde MediaTek’in Dimensity 9000 işlemcisi bulunacak. Akıllı telefonun bu işlemciyle geleceğine dair haberler daha önce etrafta dolaşmaya başlamıştı.

Buna ek olarak, Nord CE 2 5G’nin Bahama Mavisi olarak adlandırılan renk seçeneğine ait görsel internete sızdı. Söz konusu sızıntının kaynağının OnePlus’ın internet sitesi olduğu söylense de, bu konu doğrulanmış değil. Ancak söz konusu fotoğrafın gerçek göründüğünü belirtmek gerekiyor.

oneplus nord ce 2 5gOnePlus Nord CE 2 5G selefiyle aynı ekran ve pili taşıyacak. 64 megapiksel ana arka kamera ve 16 megapiksel ön kamera da telefonda olması beklenen özellikler arasında yer alıyor. Akıllı telefonun kutusundan Android 11 ile çıkacağı, daha sonrasında ise Android 12 ve 13 güncellemelerini alacağı söyleniyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun