OnePlus Nord 2 Dimensity 1200 ile testten geçti

OnePlus Nord 2, bu yıl içinde tanıtılması beklenen telefonlar arasında yer alıyor. Akıllı telefonun yılın dördüncü çeyreğinde tanıtılma ihtimali yüksek görünüyor. Bu da telefonun eylül ayı sona ermeden resmiyet kazanacağı anlamına geliyor.

Daha önce çıkan haberlerde telefonun kalbinde MediaTek’in Dimensity 1200 işlemcisinin bulunabileceği belirtilmişti. İnternete sızan yeni bir benchmark testi sonucu da telefonun Dimensity 1200 ile geleceğini doğruluyor.

Benchmark testi sonucu, telefonda 8 GB RAM’in bulunduğunu da gösteriyor. Ancak bunun tek seçenek olmayacağını belirtmek gerekiyor. OnePlus’ın Nord 2 için başka bellek kapasitesi seçenekleri sunması sürpriz olmayacaktır.

Benchmark testine göre, OnePlus Nord 2 kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak. Sonuç sayfasında telefona dair başka bir detay yer almıyor. Ancak önümüzdeki dönemde bu doğrultuda yeni sızıntıların artması sürpriz olmayacaktır.

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...