OnePlus Buds uzun pil ömrünü ve güçlü bas deneyimini uygun fiyatla sunacak

OnePlus yeni akıllı telefonu Nord‘u tek başına bırakmadı. Şirketin varlığını bir süre önce duyurduğu yeni kablosuz kulaklığı OnePlus Buds da etkinlikte resmiyet kazandı. OnePlus, yeni kulaklığının uygun fiyat karşılığında büyük bir performans sunacağını vadediyor.

OnePlus Buds’ın tasarımı, akıllara pek çok kablosuz kulaklık gibi, Apple’ın AirPods’unu getiriyor. Performans bakımından OnePlus Buds’ı rakiplerinden ayıracak çok fazla şey yok gibi görünse de, kulaklığın bazı konularda AirPods’a meydan okuduğu söylenebilir.

13.4 mm. büyüklüğündeki sürücüler kulak içi kulaklık standartlarına göre oldukça büyük. Derin bas performansı vadeden kulaklık, OnePlus’ın verdiği bilgiye göre, Dolby Atmos desteğine de sahip.

OnePlus Buds’la kullanıcılar 7 saat boyunca kesintisiz olarak müzik dinleyebiliyor. Şarj kutusu ise bu sürenin üzerine 23 saat daha ekliyor. Böylelikle kullanıcılara toplamda 30 saatlik bir pil ömrü sunuluyor.

OnePlus Buds’ı OnePlus’ın akıllı telefonlarıyla hızlı biçimde eşleştirmek mümkün. İki kulaklık topuzu birbirinden bağımsız şekilde çalışabiliyor. Böylelikle bir topuz kutuda şarj olurken diğeriyle telefon görüşmesi yapılabiliyor.

OnePlus yeni kulaklığının düşük gecikme süresine de ayrıca dikkat çekiyor. Düşük gecikme süresi, video izlerken sesin fark edilebilir biçimde arkadan gelmeyeceği konusunda bir teminat niteliği taşıyor.

oneplus buds

OnePlus Buds, IPX4 suya dayanıklılık sertifikasına sahip. Bu da kulaklığın su sıçramalarına ve en önemlisi tere karşı dayanıklı olduğu anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
HomePod mini için yeni renk seçenekleri

OnePlus Buds için siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği mevcut. Kablosuz kulaklık ABD’de 79 dolarlık fiyat etiketiyle bugün itibarıyla satışa sunuldu.

Sony A7 IV tanıtıldı: 33 MP sensör, 4K video kaydı

Sony, aynı zamanda A7 IV olarak da bilinen Alpha 7 IV fotoğraf makinesini/kamerasını tanıttı. A7 IV, Sony'nin 2018'de çıkarttığı giriş segmenti tam kare kamerası...

Apple Watch Series 7 söküm işleminde dikkat çekici detaylar – Video

Apple Watch Series 7'nin Türkiye'nin de aralarında bulunduğu çeşitli ülkelerde satışa sunulmasıyla birlikte, iFixit ekibi bu yeni Apple akıllı saatinin söküm işlemlerine zaman kaybetmeden...

Razer Zephyr RGB yüz maskesi satışa sunuldu

Duyurusu uzun süre önce yapılan Razer Zephyr akıllı yüz maskesi sonunda satışa sunuldu. RGB aydınlatmalı maskenin ABD'deki fiyat etiketinde 99.99 dolar yazıyor. 150 dolar...

Google Android üzerinde iş ve özel yaşamı ayırmayı kolaylaştıracak

Google, Android için sunduğu iş profili özelliğini daha fazla cihaza getirmeyi planlıyor. Söz konusu özellik, iş uygulamalarını ve kişisel uygulamaları ayırıyor. Kullanıcılar dilediklerinde bir...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun