OnePlus Ace tanıtılmadan canlı yayına çıktı

google news abone ol

OnePlus Ace, 21 Nisan’da resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım tarihini duyuran OnePlus, telefona ait bazı görselleri de paylaşmıştı. Akıllı telefon daha tam anlamıyla resmiyet kazanmadan internet üzerinden gerçekleştirilen bir canlı yayında görüldü.

Canlı yayından alınan ekran görüntüleri, OnePlus’ın telefon için ön sipariş verenlere bazı hediyeler sunacağını gösteriyor. Bu hediyelerin Bluetooth hoparlör ve video içerik servisi aboneliği olduğu görülüyor. Şirketin ilk sipariş verenlere indirimli bir fiyat uygulayacağı da yayının gösterdikleri arasında bulunuyor.

Canlı yayın telefonun tasarımı konusunda OnePlus’ın paylaştığı görsellerden farklı bir şey göstermiyor. Yayında da siyah ve mavi renk seçenekleri görülürken, telefonun ön yüzünü görmek yine mümkün olmadı.

Telefonun ön panelinin üstündeki gizem perdesini ise Twitter’da paylaşılan bir video kaldırdı. 15 saniyelik bu kısa videoda da önce OnePlus Ace’in arka paneli, sonra da ön yüzü görülüyor. Ön tarafta sıra dışı bir şey göze çarpmıyor. En belirgin şey olarak ön kameranın ekranın orta üst kısmındaki deliğe yerleştirilmesi dikkat çekiyor.

OnePlus Ace hakkındaki teknik detayların büyük kısmı sızıntılar sayesinde görülmüştü. Resmi duyurudan önce bunlara yenilerin eklenmesi sürpriz olmayacaktır.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR