Teknoloji

OnePlus Ace 2V için işlemci doğrulaması

oneplus ace 2v

OnePlus Ace 2V’nin 7 Mart’ta Çin’de tanıtılacağı kısa süre önce açıklanmıştı. Şirket şimdi de bu telefonun MediaTek Dimensity 9000 işlemciyle geleceğini duyurdu. Böylelikle telefon hakkında daha önce çıkan sızıntı ve söylentiler de doğrulanmış oldu.

Ace 2V’nin diğer özellikleri konusunda OnePlus’tan henüz bir paylaşım gelmiş değil. Ancak benchmark testlerinin sonuçları sayesinde telefonun kutusundan Android 13 yüklü şekilde çıkacağı, 16 GB LPDDR5X RAM ve 512 GB UFS 3.1 depolama alanıyla geleceği doğrulanmıştı. Bu noktada telefon için başka bellek seçeneklerinin de sunulabileceği belirtildi.

Ace 2V’nin Bluetooth 5.3 desteğine sahip olacağı Bluetooth SIG sertifikasıyla görülmüştü. Ace 2V özelliklerinin büyük kısmını Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcili OnePlus Ace 2 ile paylaştığı için bu duruma pek şaşırmamak gerekiyor. Ace 2 de Bluetooth 5.3 desteğine sahip.

oneplus ace 2v

OnePlus Ace 2V işlemci dışında başka özelliklerle de Ace 2’den ayrılacak

OnePlus Ace 2V’nin Ace 2’den daha farklı bir ana kameraya sahip olması bekleniyor. Akıllı telefonun 64 megapiksel ana kamerayla geleceği söyleniyor. Maksimum şarj hızının 100W yerine 80W seviyesine çekilmesi de potansiyel değişiklikler arasında sayılıyor.

İLGİLİ HABERLER