OnePlus Ace 2’nin Dimensity 9000 işlemcili versiyonu benchmark testinden geçti

OnePlus Ace 2, OnePlus 11R‘nin yerel versiyonu olarak Çin’de gözler önüne çıkmıştı. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcili telefonun Dimensity 9000 işlemcili versiyonunun yolda olduğuna dair haberler de bir süredir etrafta dolaşıyor.

Dimensity 9000 işlemcili Ace 2, OnePlus PHP110 model numarasıyla AnTuTu’nun benchmark testinden geçti. Akıllı telefon testten 1 milyonun üstünde bir puan almayı başardı.

Dimensity 9000 işlemcili Ace 2’nin özellikleri itibarıyla ilk versiyondan farklı olabileceği belirtiliyor. 50 megapiksel ana kameranın yerini 64 megapiksel kameranın alacağı, şarj hızının ise 100W seviyesinden 80W seviyesine ineceği söyleniyor. Bu noktada Xiaomi, Vivo ve Honor’un MediaTek Dimensity 9000 işlemcili telefonlarında 100W şarj desteği sunduğunu hatırlatmakta fayda var.

OnePlus Ace 2 Dimensity Edition’da ekran ve ön kamera değişmeyecek

OnePlus Ace 2 Dimensity Edition da 1240p çözünürlüklü 6.74 inç ekran ve 16 megapiksel ön kamerayla gelecek. Bu telefonla ilgili haberlerin doğru olup olmadığını öğrenmek için biraz daha sabretmek gerekiyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun