Yeni sızıntı OnePlus 9 serisinin pil kapasitesini gösteriyor

OnePlus 9 serisinin mart ayında tanıtılması bekleniyor. Tanıtım tarihi yaklaştıkça akıllı telefonlara dair sızıntılar da ivme kazanıyor. Bu sızıntıların en yenisinde OnePlus 9 Pro ve OnePlus 9’un şarj kapasiteleri ve hızları konusunda fikir edinmek mümkün oluyor.

Duyumcu Max Jambor, OnePlus ürünleriyle ilgili verdiği bilgilerin doğruluğuyla tanınıyor. Jambor’un paylaşımına göre, serinin her iki üyesinde de 4500 mAh kapasiteli pil bulunacak.

Söz konusu kapasite sürpriz değil. Pek çok amiral gemisi telefonda genellikle bu kapasitede piller bulunuyor. Ancak OnePlus’ın OnePlus 8T ve OnePlus 8 Pro’nun pil kapasitelerinin üstüne bir gelişim göstermemesinin üzücü olduğu söylenebilir.

Sızıntıda iki bataryalı bir ikonun görülmesi ise OnePlus’ın çift hücreli bir pil sistemini tercih edebileceğini gösteriyor. Hızlı şarj seçeneğinin sunulacağına dair haberler de çift hücreli pil kullanımı ihtimalini kuvvetlendiriyor.

OnePlus daha önce OnePlus 8T’de çift hücreli bir sistemi kullanmıştı. Bu sistem ve 65W şarj hızı desteği sayesinde telefonların pilini daha hızlı biçimde doldurmak mümkün oluyor.

OnePlus 9 Pro ve OnePlus 9’un kalbinde Snapdragon 888 işlemcinin bulunması bekleniyor. İki cihaz arasındaki temel farkın kamera ve ekran olacağı söyleniyor. Pro versiyonda kavisli ve daha büyük ekran ile gelişmiş kameraların bulunacağı belirtiliyor. Snapdragon 870 işlemcili OnePlus 9E’nin ise seride “uygun fiyatlı cihaz” görevini üstleneceği konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy A52s 5G için fiyat sızıntısı

TikTok hikaye özelliğini test etmeye başladı

Twitter, Fleets adını verdiği hikaye özelliğinin fişini çekse de, bu format sosyal ağlar arasındaki popülaritesini koruyor. TikTok, The Verge sitesine gönderdiği e-postayla hikaye özelliğini...

Oppo yeni ekran altı kamera teknolojisini ve bir sonucunu sergiledi – Video

Oppo, ekran altı kamera teknolojisinin geldiği en son noktayı sergiledi. Şirket, teknolojinin en son sürümünde, ekranın bütünlüğünden ödün vermeden bir selfie kamerasının ekranın altına...

WhatsApp Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp duyurusu daha önce yapılan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Söz konusu özellik aktif edildiğinde gönderilen fotoğraf ve videolar alıcı tarafından bir...