Sızan şemalar OnePlus 9 Pro’nun tasarımı konusunda ipucu veriyor

OnePlus 9 ve 9 Pro hakkındaki dedikodular bir süredir etrafta dolaşıyor. Bu dedikodulara şimdi de OnePlus 9 Pro’nun tasarımını gösteren şemalar eklendi. Söz konusu şemalar, cihaza ilişkin bazı eski dedikoduları doğruluyor.

Ünlü duyumcu Digital Chat Station’ın paylaşımına göre, OnePlus 9 Pro’nun arkasında iki büyük sensörün yer aldığı bir kamera sistemi bulunuyor. Bu iki sensöre daha küçük iki sensörün de eşlik ettiği görülüyor. Ön tarafta ise sadece tek bir kamera deliği yer alıyor.

OnePlus 9 Pro’da dört olan arka kamera sayısının OnePlus 9’da üçe inmesi bekleniyor. OnePlus 9 Pro’da QHD+ ekran çözünürlüğünün sunulması da beklentiler arasında yer alıyor.

OnePlus 9 ve 9 Pro tanıtımı için oklar hâlihazırda 2021’in mart ayını işaret ediyor. 120Hz yenileme hızı ve Qualcomm Snapdragon 888 işlemci gibi özelliklerin bulunması beklenen OnePlus 9 serisiyle ilgili haberler, 2021’in başlamasıyla birlikte biraz daha artacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Reddit Talk: Bir Clubhouse klonu da Reddit'ten

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...