OnePlus 9 Pro sızıntısı tasarım detaylarını gösteriyor

OnePlus 9’un tasarımıyla ilgili bir sızıntı daha önce ortaya çıkmıştı. Buna şimdi de OnLeaks tarafından paylaşılan OnePlus 9 Pro görselleri eklendi. OnePlus 9 Pro’nun tasarımı da OnePlus 9’un standart versiyonuna benzer görünüyor.

Düz ekran yerine kavisli ekranın tercih edilmesi aradaki en önemli fark olarak göze çarpıyor. Bu ekranın 6.7 inç büyüklüğünde olduğu belirtiliyor ve sol üst köşesinde tek bir kamera deliğinin bulunduğu görülüyor.

Telefonun sağ kenarında güç butonu ve OnePlus’ın imzalarından biri olan Alert Slider tuşu yer alıyor. Sol tarafta ise ses kontrol tuşları görülüyor. Arka panele geçildiğinde ise dikdörtgen şeklindeki kamera modülü göze çarpıyor.

Burada dört kamera sensörünün yer aldığı görülüyor. Ancak OnePlus’ın sızan 9 Pro tasarımının henüz nihai olmadığını belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla hem kamera kurulumunda hem de genel tasarımda değişiklik yaşanması sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme GT Neo 2 için fiyat ve bellek seçenekleri sızıntısı

Dedikodulara göre, OnePlus 9 serisinde 144Hz yenileme hızına sahip ekranlar ve Snapdragon 875 işlemci bulunacak. OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro tasarımı için oklar hâlihazırda mart ayını işaret ediyor. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde seriye dair yeni detaylarla karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iOS 15 ve iPadOS 15 ile henüz çıkış yapmayan yeni özellikler

Apple'ın iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemeleri çıktı, ancak WWDC 2021'de duyurulan özelliklerin tümü bu yeni güncellemelerle birlikte ilk günden sunulmuyor. SharePlay, geliştirilmiş AirPods...

Netflix’ten Kenya’daki Android kullanıcıları için ücretsiz paket

Netflix, Kenya'da yaşayan Android telefon sahiplerine bazı içeriklerine ücret ödemeden erişme imkanı sunuyor. Bu doğrultuda kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Netflix'in ücretli abonelerinin izleyebildiği...

Gelecek OnePlus amiral gemisini çalıştıracak birleştirilmiş ColorOS/OxygenOS ile ilgili detaylar

Bu yılın başlarında bazı departmanlarını Oppo ile birleştiren OnePlus, bu birleşimin geleceğinin nasıl görüneceğine dair biraz daha fazla ayrıntı verdi. Görünüşe göre, bu ortak...