OnePlus 9 Pro ile ilgili yepyeni sızıntı; telefonu tüm açılardan görün

Bir sonraki OnePlus amiral gemisi telefon serisinin tanıtım tarihi yaklaşırken, beklenen sızıntı kaynaklarından da her geçen gün yeni ipuçları geliyor. @OnLeaks olarak da bilinen Steve Hemmerstoffer gibi sızıntı yapan kişiler sayesinde gelecek nesil amiral gemisi Android telefonlar hakkında bol miktarda bilgi toplanıyor. OnePlus 9 Pro da bu telefonlar arasında yer alıyor.

Voice adlı site üzerinde Hemmerstoffer, OnePlus 9 Pro’ya özel bir ilk bakış atmayı sağlayan görüntüleri yayınladı. Ancak paylaştığı taslak fotoğraflardaki tasarım, telefonun hâlâ prototip oluşturma aşamasında olduğunu gösteriyor. Arka kamera düzeni dahil bazı küçük ayrıntılar nihai tasarımı yansıtmayabilir. Anlayabildiğimiz kadarıyla OnePlus 9 Pro, OnePlus 8T ve OnePlus 8 Pro da dahil olmak üzere kendisinden önce gelenlere benziyor.

Örneğin, arka kameranın geniş dikdörtgen tasarımı OnePlus 8T ve Nord Serisini anımsatıyor. Arkada dört adede kadar kamera lensi bulunuyor. Lenslerden ikisi, ana kamera çıkıntısından çıkan metal halkaların içinde yer alıyor. Daha küçük kamera lenslerinin yanı sıra flaş, mikrofon ve bazı sensörler de bu kamera modülüne yerleştirilmiş. Kameralar veya sensörler için henüz ayrıntılı bir özellikler listesi yok.

OnePlus 9 Pro, köşede tek delikli selfie kamerası bulunan 6,7 inçlik kavisli bir ekrana sahip olacak gibi görünüyor. Hoparlörler alt kenarda, Sesli Uyarı Anahtarı ve güç düğmesi sağ tarafta, ses seviyesi düğmesi ise sol tarafta yer alıyor. Telefonun arkası ise camdan yapılmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Fairphone 4 5G desteğiyle gelecek

OnePlus 9 Pro, aynı zamanda ters kablosuz şarj özelliği sunan ilk OnePlus telefon olacak. Telefonun arkasındaki alan kulaklık veya akıllı saat gibi diğer ürünleri şarj etmenize olanak tanıyacak.

OnePlus Pro 9’un mart ayında tanıtılması bekleniyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Call of Duty Mobile ikinci yaşını yeni haritayla kutluyor

İlk olarak COD: Black Ops 4'te tanıtılan ve içerisinde Malikâne, Nuketown ve İnşaat Alanı haritalarını da barındıran ve serinin gelmiş geçmiş en geniş haritası...

Netflix The Crown ile Emmy ödüllerinde şov yaptı

Netflix, popüler yapımlarından The Crown ile 2021 Emmy ödüllerinde adeta şov yaptı. Şirket toplamda 44 ödül kazanırken, bu ödüllerden 11 tanesini The Crown getirdi....

Okul için teknolojik ürün tavsiyeleri – Video

Okullar açıldı, yüz yüze eğitim başladı. İlkokul, ortaokul ve lise kademelerinin ardından üniversitelerde de eğitim-öğretim dönemi başlıyor. Okullar açılmış olsa da, alışverişler devam ediyor,...