OnePlus 7T’nin resmi fotoğrafları tanıtım öncesinde paylaşıldı

Sızıntıları engellemekte zorluk çeken şirketler, mücadelenin yolunu sızıntıların önemini azaltmakta bulmuşa benziyor. Bu kervana Google’ın ardından OnePlus da katıldı. Şirketin yakında tanıtılacak yeni amiral gemisi OnePlus 7T ile ilgili sızıntılar uzun süredir etrafta dolaşıyor. OnePlus, bu sızıntıları durdurmak için telefonun fotoğraflarını en tepesindeki isim aracılığıyla paylaştı.

OnePlus CEO’su Pete Lau, şirketin resmi formunda OnePlus 7T’ye ait iki fotoğrafı paylaştı. Söz konusu fotoğraflar, daha önceki sızıntıların gösterdiklerini doğruluyor. Göze ilk olarak telefonun arkasındaki yuvarlak kamera sistemi çarpıyor. Bu sistemde üç lens bulunuyor.

Gradyent mavi renk de OnePlys 7T’ye oldukça şık bir hava katıyor. Lau, telefonun arka paneli için “pürüzsüz mat yüzey ve muhteşem metalik parlaklığın birleşimi” tanımlamasını kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Redmi Note 13 ve Note 13 Pro resmiyet kazandı

OnePlus 7T 26 Eylül’de tanıtılacak

Ünlü duyumculardan Ishan Agarwal’in paylaşımı ise OnePlus 7T’nin kameralarıyla ilgili bilgiler veriyor. Telefonda ana kamera görevini 48 megapiksel çözünürlüklü geniş açılı lens üstleniyor. 26 mm.’lik bu lens, f/1.6 diyafram genişliğine sahip. 2x optik zum özellikli 12 megapiksellik telefoto lens ve 16 megapiksellik ultra geniş açılı lens de kamera sistemini tamamlıyor. Qualcomm Snapdragon 855+ işlemci ve 90Hz yenileme oranına sahip ekran da telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

oneplus 7tPete Lau’nun paylaşımında telefonun ön yüzü gösterilmiyor. Dolayısıyla telefonun çentik ve çerçeve durumu konusunda bir şey söylemek şu an için mümkün değil. OnePlus 7T hakkındaki tüm detayları öğrenmek için 26 Eylül’e kadar sabretmek gerekiyor.