OnePlus 5 kamerasının düşük ışık performansı nasıl olacak? İpucu verildi

oneplus 5 kamera

OnePlus 5‘in arkasında iki adet kameranın bulunması bekleniyor. OnePlus tarafından yeni paylaşılan bir tweet de bu potansiyelin bulunduğunu gösteriyor.

OnePlus, OnePlus 5 ile çekilmiş olan bir fotoğrafı, hangi telefonla çekildiği belli olmayan başka bir fotoğrafla yan yana birleştirip yayınladı. Böylelikle telefonun düşük ışık koşullarındaki yetenekleri gösteriliyor.

Tweet’te hangi fotoğrafın OnePlus’ın beklenen amiral gemisi telefonu ile çekildiği de soruluyor. Tabii ki, cevabın daha fazla detay, daha keskin hatlar barındıran ve köprü üstündeki ışıkların yakalanması konusunda daha fazla kontrol elde edildiği belli olan 2 numaralı çekim olduğunu anlamak zor olmuyor. Herhalde OnePlus kendi performansını aşağılamak istemez.

Eğer OnePlus yakında çıkacak cihazın kamerasının yetenekleri hakkında konuşmaya başladıysa, epey iddialı kameraya sahip bir cihaz gelecek gibi görünüyor. Ne var ki, paylaşılan bu fotoğrafın otomatik modda mı çekildiği, yoksa profesyonel mod ile bazı unsurlar üzerinde oynama mı yapıldığı şimdilik bilinmiyor.

Ayrıca hangi telefonla karşılaştırma yapıldığını tam olarak bilemediğimiz için, kameranın yetenekleri hakkında gerçek anlamda konuşmak zor olacak gibi görünüyor.

OnePlus 5 kamera performansının dışında, bu telefonun Snapdragon 835 işlemciyle, önümüzdeki yaz çıkış yapacağı biliniyor. Diğer dedikodular arasında telefonun tamamen metalden yapılmış bir gövdeye ve QHD ekrana sahip olacağı bulunuyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iPadOS 15 ile M1 iPad Pro’ların yüksek kapasiteli RAM’i daha fazla kullanılabilecek

Geçtiğimiz haziran ayında iPadOS 15'in ön gösterimi yapıldığında Apple'ın geliştiricilere uygulamalarında daha fazla RAM'den yararlanması imkanı sağlanacağı belirtilmişti. Bu sayede, özellikle iPad Pro'larda sunulan...

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....