OnePlus 3T Qualcomm Snapdragon 821 işlemci taşıyabilir

oneplus 3tOnePlus 3, 2016’nın beğenilen akıllı telefonları arasında yer alıyor. Ancak bu durum OnePlus için yeterli olmuşa benzemiyor. Şirket, çıtayı vakit kaybetmeden biraz daha yükseğe taşımak için çalışıyor gibi gözüküyor. Yeni modelin OnePlus 3T adını taşıyacağı söyleniyor.

Mevcut OnePlus 3’te Qualcomm Snapdragon 820 işlemciye 6 GB RAM eşlik ediyor. 3T’nin ise Qualcomm’un en yenisi Snapdragon 821 işlemciyle birlikte geleceği konuşuluyor. A3010 model numarasına sahip bir OnePlus telefonunun Çin’in akıllı telefon onay kurumundan gerekli vizeyi şimdiden aldığı iddia ediliyor.

OnePlus tasarımcılarından birinin de cihazın varlığını Weibo hesabı üzerinden doğruladığı belirtilirken, doğrulamanın yapıldığı paylaşımda görülen cihazın da 3T olduğu düşünülüyor.

OnePlus 3T OnePlus 3’ün özelliklerini koruyacak

3T’nin işlemci dışındaki bileşenlerinin OnePlus 3 ile aynı olması bekleniyor. 6 GB RAM, AMOLED ekran, parmak izi tarayıcısı ve yekpare alüminyum tasarımın varlığı dikkate alınınca bu durum pek de tepki çekeceği bilinmiyor.

OnePlus 3T için resmi duyurunun ne zaman yapılacağı bilinmese de, onay aşamasına geçilmesi fazla beklemeye gerek olmadığını düşündürüyor.

Intel sızıntısına göre Thunderbolt 5 ile iki kat hız artışı muhtemel

Bir Intel yöneticisi, henüz Intel tarafından resmi olarak duyurulmamış olan yeni nesil donanım arabirim protokolü olan Thunderbolt 5'in ayrıntılarını istemeden sızdırmış gibi görünüyor. Ayrıntılar,...

YouTube’dan reklamsız deneyim için yeni seçenek

Google, YouTube için daha uygun fiyatlı bir abonelik paketini test etmeye başladı. YouTube Premium Lite adını taşıyan bu yeni hizmet, kullanıcılara reklamsız izleme deneyimini...

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...