Teknoloji

OnePlus 11’in renk seçenekleri belli oldu

oneplus 11

OnePlus 11’e ait olduğu söylenen görseller bir süre önce ortaya çıkmıştı. Bu görseller sayesinde telefonun tasarımını görmek mümkün olmuştu. Söz konusu görsellerdeki siyah renk seçeneğinin resmi adının “Mat Siyah” olacağı öğrenildi.

Bu bilgiyi ünlü duyumcu Max Jambor paylaştı. Jambor’un paylaşımına göre, telefon için Mat Siyah’ın yanı sıra Parlak Yeşil renk seçeneği de sunulacak. Bunların yanında başka renk seçeneklerinin olup olmayacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Akıllı telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemcinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. RAM seçeneklerinin 16 GB, dahili depolama alanı seçeneklerinin ise 256 GB’a kadar uzanması bekleniyor. 6.7 inç 120 Hz QHD+ AMOLED ekranın sol üst köşesinde 16 megapiksel ön kameranın yerleştirildiği yuvarlak deliğin bulunduğu ve parmak izi tarayıcısının da ekranın içine entegre edildiği söyleniyor.

OnePlus 11 50 megapiksel ana kamerayla gelecek

Telefonun seramik kasa ve metal çerçeveyle kullanıcıların karşısına çıkacağı söyleniyor. Arka panelde ise kullanıcıları üç kameranın karşılayacağı belirtiliyor. 50 megapiksel ana kameraya 48 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 32 megapiksel telefoto kamera eşlik edecek. Kamera sisteminin ince ayarının Hasselblad tarafından yapıldığı da bilinenler arasında yer alıyor.

OnePlus 11 5000 mAh pille gelecek. Bu pil 100W kablolu şarj desteğine sahip olacak. USB-C girişi, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6E, 5G ve Dolby Atmos desteği de telefonda kullanıcıları bekliyor.

İLGİLİ HABERLER