İtalyan elektronik üreticisi Olivetti de Android tabletlerin çekiciliğine karşı koyamayan üreticilerin arasında yer alıyor. İlk olarak Android 2.2 Froyo ile çalışan OliPad 100’ü çıkaran Olivetti şimdiyse Android 3.1 Honeycomb ile çalışan daha iddialı bir modelle, OliPad 110 ile şansını deniyor.

OliPad 110’da çift çekirdekli NVIDIA Tegra 2 işlemci, 1280 x 800 çözünürlüklü 10 inç ekran yer alıyor. 1 GB RAM, 16 GB dahili bellek, 2 megapiksel ön kamera ve 5 megapiksel arka kamera da dikkat çekici özellikler arasında bulunuyor. micro HDMI çıkışı, mini USB girişi ve microSD kart yuvası gibi çevresel arabirim ünitelerini de hatırlatmadan geçmeyelim.

OliPad 100’e göre büyük yol katedildiği belli olan OliPad 110 selefine göre daha ince ve daha yüksek performans sunuyor. Gelecek ay piyasaya çıkması beklenen bu İtalyan malı tabletin fiyatının 400 avro civarında olması bekleniyor. OliPad 110’un teknik özelliklerini anlatan tabletin tanıtım videosu aşağıda yer alıyor. Tanıtım videosunun İtalyanca olduğunu belirtelim.

Video: OliPad 110 Android Tablet

İlgili – Android Community

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz