Office 2013’ün sızan ikonları Microsoft’un Metro hamlesinin süreceğini gösteriyor

Office 2013'ün sızan ikonları Microsoft'un Metro hamlesinin süreceğini gösteriyorMicrosoft’un Office 2013 yazılım paketinde bulunan her bir uygulamanın ikonunda değişikliğe gideceği haberlerini daha önce aktarmıştık. Bu ayın başlarında çıkması beklenen Office 2013 beta sürümüyle birlikte Microsoft’un Metro tarzı Office 2013 ikonlarına geçiş yapması bekleniyor. Liveside sitesi OneNote ve Excel’e ait olduğu öne sürülen yeni ikonları yayınladı. Bu ikonlar Microsoft’un Metro’yu ürün ve servisleri geneline yaydığının bir kanıtı olarak nitelendirilebilir.

Office 2013’ün daha önceki sürümleri her bir uygulamanın okuma ve dokunma modları gibi çeşitli yeniliklerle Windows 8 tabletlerde daha kolay bir kullanıma olanak sağladığını göstermişti. Bu arada Microsoft, ARM tabanlı Windows 8 tabletler için geliştirilen Windows RT sürümüne özel bir Office 2013 RT versiyonunun da hazırlıklarını yapıyor.

İlgili >> Liveside

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun