Teknoloji

Nubia Red Magic 7 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

zte nubia redmagic 6s pro 7

Nubia Red Magic 7 serisiyle ilgili haberler bir süredir etrafta dolaşıyordu. Serinin tanıtım tarihi nihayet belli oldu. Nubia’dan yapılan paylaşıma göre, etkinlik 17 Şubat’ta gerçekleştirilecek ve Çin’de yerel saatle 15:00’da (TSİ 10:00) başlayacak.

Red Magic 7 hakkında henüz fazla detay paylaşılmış değil. Ancak önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek etkinlikle birlikte telefona dair pek çok şey ortaya çıkmış olacak. Nubia’nın paylaşımında “seri” ifadesinin kullanılması, birden fazla telefonun tanıtılacağı anlamına geliyor.

Red Magic 7 serisinin standart modeli bir süre önce Çin’in sertifika kurulu TENAA’nın belgelerinde görülmüştü. Telefonun Pro versiyonu ise 165W desteğiyle 3C sertifikası almıştı.

nubia red magic 7Red Magic 7 serisinin tüm üyelerinde Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinin bulunması bekleniyor. Standart versiyonda ön kameranın ekranın içine yerleştirileceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Tanıtım etkinliği öncesinde Nubia Red Magic 7 serisinin üyeleriyle ilgili yeni bilgilerin paylaşılması da sürpriz olmayacaktır.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER