Nubia Red Magic 7 Pro küçük bir değişiklikle dünyaya açılıyor

google news abone ol

Nubia Red Magic 7 ve 7 Pro geçtiğimiz şubat ayında tanıtılmıştı. Red Magic 7 tanıtımdan kısa bir süre sonra dünya genelinde satışa sunulmuştu. Şimdi de ön kamerası ekranın içine yerleştirilen Red Magic 7 Pro dünyaya açılıyor.

Red Magic 7 Pro’nun odak noktasında yüksek performans ve tabii ki üst sınıf oyun deneyimi bulunuyor. Akıllı telefonun kalbindeki Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemciye 16 GB RAM eşlik ediyor.

Red Core 1 adını taşıyan özel oyun işlemcisi ise ses, RGB aydınlatma ve dokunsal geri bildirim gibi özelliklerden sorumlu. Böylelikle ana işlemcinin doğrudan oyun deneyimine odaklanması mümkün hâle geliyor.

Red Magic 7 Pro’da dokuz farklı katmana yayılan ısı tahliye materyalleri bulunuyor. Buna ek olarak, dakikada 20 bin devir yapabilen ancak aynı zamanda da son derece sessiz çalışan bir “turbofan” da telefonda mevcut.

Red Magic 7 Pro’nun 256 GB versiyonu ABD’de 799 dolar, Avrupa’da ise 799 avro karşılığında satılacak. 512 GB versiyonun ise ABD’deki fiyat etiketinde 899 dolar, Avrupa’daki fiyat etiketinde ise 899 avro yazacak.

Red Magic 7 Pro Avrupa ve Kuzey Amerika’nın yanı sıra Asya-Pasifik bölgesinde, Orta Doğu’da ve Latin Amerika’da da satılacak.

Nubia Red Magic 7 Pro, Çin dışına küçük bir değişiklikle açılıyor. 5000 mAh kapasiteli pil değişmese de, 135W olan şarj hızı 65W seviyesine iniyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo Y02 6.51 inç ekran, 5000 mAh pille geliyor

Vivo Y02 geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılan Y02s'in ardından resmiyet kazandı. Akıllı telefonda ismi henüz açıklanmayan sekiz çekirdekli bir işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 3 GB...

Tesla yeni tasarımla Model 3’ün üretim maliyetini düşürecek

Tesla Model 3'ün yeniden tasarımı için hazırlanıyor. Reuters'ın haberine göre, şirket çalışmaları "Highland" kod adıyla yürütüyor. Tesla'nın amacının üretim sürecinin sadeleştirmek ve gerekli parça...

WhatsApp kullanıcılarının kendilerine mesaj göndermesi kolaylaşıyor

WhatsApp kullanıcılarının kendilerine mesaj göndermesini sağlayan özellik dağıtıma çıktı. Bir tür hatırlatıcı işlevi gören bu özellik sayesinde kullanıcılar unutmamaları gereken şeyleri kendilerine iletebilecek. "Kendine...

Elon Musk ve Apple arasındaki gerilim bir tweet ile açığa çıktı

Elon Musk, Apple'ın bilinmeyen nedenlerle Twitter'ı iOS App Store'da "kısıtlamakla" tehdit ettiğini iddia ediyor. Bu, Musk'ın Apple'ın platformda "reklamları büyük ölçüde durdurduğunu" söylediği bir...

ÖNE ÇIKANLAR