Teknoloji

Nothing yeni ürününün sinyalini verdi

nothing

Nothing resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla yeni ürününün sinyalini verdi. Ancak bu sinyal, kullanıcıları bekleyen ürünün ne olduğu konusunda fikir beyan etmeye pek yardımcı olmuyor. Ancak yine de, şirketin yol haritası çerçevesinde bazı çıkarımlarda bulunulabiliyor.

Şirket şimdiye kadar Ear 1 adını taşıyan kablosuz kulaklığı ve Phone 1 adını taşıyan akıllı telefonunu tanıtmıştı. Ürün portföyünün üçüncü üyesi ise diğerlerinden farklı bir yerde durabilir.

Şirketin Twitter hesabından yeni ürün için yapılan paylaşımda oldukça yakından çekilmiş bir kelebek fotoğrafı yer alıyor. Fotoğrafın üstünde ise “Muhteşem. Yakında.” ifadesini görmek mümkün oluyor.

Şirketin Ear 1 görsellerinde de kelebek mevcuttu. Phone 1 akıllı telefonun bir süre önce tanıtılması, yeni ürünün de bir kulaklık olabileceğini düşündürüyor. Bu ürünün görüntü itibarıyla standart AirPods’a benzeyen Ear 1 Stick kulaklık olabileceği belirtiliyor. Görseldeki kelebeğin vücudunun uzatılmış görüntüsü de bu ihtimali kuvvetlendiriyor.

Nothing Ear 2 kulaklık da beklenen ürünler arasında yer alıyor. Ancak ikinci nesil kulaklık hakkında pek fazla şey bilinmiyor. İki kulaklığın birlikte tanıtılmasının da sürpriz olmayacağı söylenebilir. Nothing Phone 1’in Lite versiyonu ise şirketin kurucusu Carl Pei’nin yalanlamasının ardından ihtimaller arasından kalkmış durumda.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER