Nomads’ın AirPods Pro kılıf kalite ve lüksü sevenler için

Nomad yeni bir AirPods Pro kılıfı çıkardı. Şirketin daha önceki AirPods kılıfları gibi, bu yeni ürün de kablosuz kulaklıkların şarj kutusunu daha düzgün şekilde korumayı ve çizikleri sevmeyen kullanıcıları memnun etmeyi amaçlıyor.

Neredeyse tüm Nomad kılıfları gibi, AirPods Pro kılıfları da deriyle kaplanmış plastik kılıflardan oluşuyor. Deriyi ise Horween Leather Company adlı bir şirket tedarik ediyor. Nomad’ın bu yeni modelinin diğerlerine göre avantajı ise biraz daha uzun bir kullanım ömrünün vaat edilmesi oluyor.

Kılıfın içi mikrofiber ile örülmüş, böylelikle şarj kutusunu kılıfa yerleştirmek ve kılıftan çıkarmak kolaylaşıyor. Bu sırada kutunun çizilmesi de önleniyor. Derinin arkasında yer alan plastik de akıllı bir mühendislik işinden geçirilmiş. Kutuda ışığın bulunduğu noktada bir delik olmasa bile LED’in varlığı ve hangi renkte yandığı görülüyor.

Benzer şekilde, kılıfın arkasında da daha ince ve yumuşak bir bölüm var. Bu da eşleştirme düğmesinin deri üzerinden de kullanılmasını sağlıyor. AirPods kılıfını bileğine takmak isteyenler için de bilek karışı sunuluyor. Son olarak, plastik ve deri karışımı yapısına rağmeni, kılıf hâlâ yeteri kadar küçük ve ince ki, AirPods Pro’nun Qi kablosuz şarj aksesuarlarıyla şarj edilmesine izin veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Microsoft'tan toplantılar için yeni web kamerası ve hoparlör

Nomads AirPods Pro kılıfının fiyatı 34.95 dolar. Yurt dışında satılan diğer farklı kılıfların 15-20 dolar civarındaki fiyatlarına göre fiyat daha yüksek. Ancak AirPods Pro’sunun kılıfı için en değerli materyalleri ve özellikleri isteyenler için Nomad’ın sunduğu seçenek listedeki tüm ihtiyaçları karşılıyor. Bu açıdan fiyatının hakkını verdiğini söyleyebiliriz.

nomads airpods pro kılıfı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....

Samsung’dan Galaxy S21 Ultra ile S20 Ultra karşılaştırması

Samsung, 2020 ve 2021'in ilk yarılarında çıkan ve birbirinin takipçisi olan Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra modelleri için karşılaştırma niteliğinde bir infografik...

Apple’ın yeni etkinliği için beklenen işaret Siri’den geldi

Yeni Apple etkinliği için beklenen doğrulama, Apple'ın dijital asistanı Siri'den geldi. MacRumors sitesinin haberine göre, Siri'ye Apple'ın sıradaki etkinliğinin ne zaman olduğu sorulduğunda "20...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın