Nokia’dan Bruce Lee hayranları için N96 Bruce Lee Special Edition

Teknoblog.com – Kung Fu hayranları için Nokia bir sürpriz yaptı ve yeni N96’yı Bruce Lee’ye adadı. Nokia N96 Bruce Lee Special Edition gerçekten heyecan uyandırıcı bir ürün. Nokia amiral gemisi telefonunu Bruce Lee gibi savaşçı bir kahramanın ruhu ile birleştirmiş.

Cihazın arka kapağında Bruce Lee’nin resmi ve imzası bulunuyor. Bruce Lee’nin fotoğrafları da cihazda yüklü geliyor. Cihazın kutusundan aksesuarların yanı sıra bir tane de Bruce Lee bebeği çıkıyor.

Eğer Bruce Lee hayranıysanız ve bu telefon ilginizi çektiyse, kötü bir haberimiz var ne yazık ki… Çünkü bu ürün şu an sadece Çin’de satılıyor. Fiyatı 8788 Yuan (yaklaşık 1286 $). Yine de satın alırım diyorsanız biraz Çince bilmeniz gerekecek, çünkü bu bağlantıdaki satın alma sayfası Çince olarak hazırlanmış.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...