Nokia Steel akıllı saat serisine iki yeni seçenek daha ekledi

nokia steelFransız şirketi Withings’i satın alan Nokia, akıllı saat satışlarından memnun olduğunu daha önce açıklamıştı. Analog akıllı saat Nokia Steel’in satışlarını daha da yukarıya çekmek için bir hamle daha yapan şirket, kısıtlı üretim Roze Altın ve Tam Siyah seçeneklerini potansiyel kullanıcıların karşısına çıkardı.

“Limited Edition” etiketini taşıyan iki model de standart versiyonlardan farklı bir özellik sunmuyor. Ancak tasarım açısından yapılan değişiklikler göze çarpıyor. Nokia’dan yapılan açıklamada, iki saatin de maksimum tarz ve kullanım kolaylığı için üretildiğine dikkat çekiliyor.

Sınırlı sayıda üretilen iki model de kutularından varsayılan kayışlarıyla çıkıyor. Ancak kullanıcılar diledikleri takdirde ekstra olarak bir deri kayış daha sipariş edebiliyor. Roze Altın deri kayış için 30 avro, Tam Siyah deri kayış içinse 50 avro ödemek gerekiyor.

Nokia Steel ailesinin yeni üyeleri satışa sunuldu

Nokia Steel ailesinin yeni üyeleri şirketin çevrim içi mağazasında satışa sunuldu. Tam Siyah modele sahip olmak isteyenlerin 129.95 avro ödemesi gerekiyor. Roze Altın modelin fiyat etiketinde ise 149.95 avro yazıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...