Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Nokia N9 kutusundan çıkıyor – Video

Nokia N9 kutusundan çıkıyor – Video

PAYLAŞIN

Nokia’nın geçtiğimiz yaz başında Singapur’da duyurduğu MeeGo işletim sistemli ilk ve belki de tek akıllı telefonu Nokia N9 nihayet test merkezimize ulaştı. Bu cihazı geçen ağustos ayında düzenlenen Türkiye lansman toplantısı sırasında bir ön incelemeden geçirmiştik. Şimdi Nokia N9’un ayrıntılarına bakma zamanı.

Nokia N9’un ayrıntılı incelemesini çok yakında Teknoblog’da buluyor olacaksınız. Şimdilik cihazın kutusundan neler çıktığıyla idare edin. Bu arada ilk izlenimlerimizi aktaracak olursak, cihaz oldukça havalı bir görünüme sahip, ön camı oldukça pürüzsüz, parmak üzerinde kayıyor. Arka yüzey ise parmak izlerini biraz fazla gösteriyor. Cihazın üzerinde yer alan iki yuva var. B 3.5 mm’lik kulaklık jakının yanındaki microUSB port yuvası, onun yanındakiyse microSIM kart yuvası. Bunların kapaklarını açmak için azıcık uğraşmanız gerekebilir. microSIM kart yuvasını açmak için öncelikle microUSB port yuvasının kapağını açmanız gerek. Neyse, devamını incelemizde aktaralım, şimdilik sizi yazının devamındaki kısa videoyla başbaşa bırakalım.

Video: Nokia N9 Kutusundan Çıkıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nokia 8 İncelemesi

1 YORUM

  1. Yıllarca tek bir gelişim göstermeden binbir farklı model çıkarmakta üstüne yoktu Nokia’nın. Adam gibi telefon kutusu yapmayı da Apple’dan öğrenmiş sonunda. Komik ötesi… Nokia hep geri kafalıydı. Hep öyle kalacak…

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz