Nokia N8’deki açılma problemiyle ilgili olarak Nokia’dan resmi açıklama

Birkaç gündür Nokia N8’i inceliyoruz ve geniş kapsamlı bir incelemeyi yayınlamak için son hazırlıkları yapıyoruz. Biz elimizdeki test ürününde herhangi bir problem yaşamadık, ancak internette çıkan bazı haberlere göre Nokia N8 ile ilgili bazı sorunlar rapor ediliyormuş. Ortak şikayet Symbian^3 ile çalışan bu cihazın düzgün bir şekilde açılmadığı yönünde.

Nokia Başkan Yardımcısı Niklas Savander, söz konusu problemin küçük miktardaki N8 kulanıcılarını etkilediğini, bu kullanıcılarının telefonlarını açamadıklarını ya da kapatamadıklarını belirtti. Sorundan etkilenen kişilerin Nokia teknik servisine başvurmaları tavsiye edilirken bozuk cihazların garanti kapsamında onarılacağo da kaydedildi. Slashgear blogunun haberine göre bazı Nokia C7 kullanıcıları da benzer problemden muzdarip olduklarını dile getirmiş. Niklas Savander üretimdeki problemin çözüldüğünü ve bundan böyle üretilecek olan diğer cihazlarda benzer problemin olmayacağını da vurguladı.

İlgili – Nokia Conversations

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Mayıs 2021 takvimi: İlkbahar film ve dizi şöleniyle kapanıyor

Netflix ilkbaharı dizi ve film şöleniyle kapatıyor. Netflix Mayıs 2021 takvimi içinde birbirinden dikkat çekici orijinal diziler, filmler ve lisanslı içerikler bulunuyor. İzleyicileri süper kahramanların...