Birkaç gündür Nokia N8’i inceliyoruz ve geniş kapsamlı bir incelemeyi yayınlamak için son hazırlıkları yapıyoruz. Biz elimizdeki test ürününde herhangi bir problem yaşamadık, ancak internette çıkan bazı haberlere göre Nokia N8 ile ilgili bazı sorunlar rapor ediliyormuş. Ortak şikayet Symbian^3 ile çalışan bu cihazın düzgün bir şekilde açılmadığı yönünde.

Nokia Başkan Yardımcısı Niklas Savander, söz konusu problemin küçük miktardaki N8 kulanıcılarını etkilediğini, bu kullanıcılarının telefonlarını açamadıklarını ya da kapatamadıklarını belirtti. Sorundan etkilenen kişilerin Nokia teknik servisine başvurmaları tavsiye edilirken bozuk cihazların garanti kapsamında onarılacağo da kaydedildi. Slashgear blogunun haberine göre bazı Nokia C7 kullanıcıları da benzer problemden muzdarip olduklarını dile getirmiş. Niklas Savander üretimdeki problemin çözüldüğünü ve bundan böyle üretilecek olan diğer cihazlarda benzer problemin olmayacağını da vurguladı.

İlgili – Nokia Conversations

1 YORUM

  1. hediye gelen bir c7 im var daha sim kartı takmadan açtığımda kendi kendine kapanıp açılmaya başladı internetten araştırdım benim gibi problemleri türkiyeden alanlar da yaşıyormuş anladığım kadarıyla çözümü de yok eğer çözüme ulaşan varsa yardımcı olursa sevinirim nokia için bence çok kötü bir puan

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz