Teknoblog Mobil Nokia N8’de 32 GB’lık dahili bellek ve çıkarılabilir batarya bulunacak mı?

Nokia N8’de 32 GB’lık dahili bellek ve çıkarılabilir batarya bulunacak mı?

Nokia N8 piyasaya çıkmış olmasa da internet ortamlarında dolaşmaya başlamış bile. Üretim öncesi örneklerin bir tanesi Arap sitelerinden birisinin eline geçmiş. SaudiMac editörleri kutusunda “N8-00/32GB” yazan örnek bir Nokia N8 cihazını incelemişler.

Nokia N8’in microSD kartlarla 32 GB’a kadar bellek desteği sunduğunu biliyoruz. Cihazın 16 GB’lık dahili belleğe sahip olduğu söyleniyordu, ancak karşımızda 32 GB’lık dahili belleğe sahip olduğu söylenen bir model duruyor. ArabNokia sitesinin forumlarında da N8’in bataryasının çıkarılabilir olduğuna dair bazı yazılar yer alıyor. HTC Legend’da olduğu gibi iki vidayı yerinden sökerek bataryayı çıkarmamk mümkünmüş. Tüm prosedür bu kadar kolay ise, Nokia neden endüstriyel tasarımı biraz daha ileri taşıyıp standart 1200 mAh Nokia BL-4D bataryasını cihaza yerleştirmedi de böyle bir yol seçti? Ne olursa olsun, Lityum İyon bataryayı tek bir tırnak hamlesiyle yerinden çıkarmak ya da cihazın pili bittiğinde garantiye ihtiyaç duymadan yeni bir tanesiyle değiştirileceğini bilmek güzel birşey…

İlgili – SaudiMac
İlgili – Nokia Blog

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
HMD Global Asha markasının ticari haklarını aldı

1 YORUM

  1. Merhabalar.Hocam bu vodafone’nin verdiği kampanya ile almak istiyorum acaba n8’i alırsam pişman olur muyum ? Birde size zahmet Kampanya kapsamında alırsam iyi etmiş olur muyum? $imdiden sağolun hocam..

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz